P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Zeta riepas

Mūsdienās, kad riepu tirgus piedāvā plašu zīmolu klāstu, Zeta riepas izceļas ar savu kvalitāti un pieejamo cenu. Zīmola produktu klāstā riepu modeļi, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam un apstākļiem.

Tiek rādīti 1–40 no 68 rezultātiem

225/60R17 Zeta Antarctica Sport 103T XL ar radzēm

Zeta riepas milzu popularitāti izpelnījušās ASV un Kanādā, kur pēc pieprasījuma ieņem TOP3 pozīciju budžeta riepu klasē! Zīmola produkcija strauji sāk iekarot arī Latvijas un Skandināvijas tirgu ar izciliem UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepu un augstas kvalitātes ziemas riepu modeļiem. Kopš 2022. gada 19. decembra, puse Premium klases Nokian riepu tiek saražotas tajā pašā rūpnīcā, kur Zeta riepas.

Zeta produktu klāstā pieejamas riepas jebkuram pielietojumam, sākot no rūdītām ziemas riepām, kas nepievils pat skarbākajos ziemas apstākļos, un beidzot ar bezceļu riepām, kuras izvedīs Jūs cauri dziļākajām meža takām. Zīmols piedāvā arī plašu izmēru klāstu no R13 līdz R22. Tāpēc, Zeta riepas ir piemērotas gan mazajām kompaktklases automašīnām, gan lielajiem apvidus auto jeb SUV.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Zeta riepas pasaules mērogā

Zeta kā riepu zīmols darbību sācis 2006. gadā, bet to dibinājusi viena no Ķīnas senākajām un lielākajām riepu ražotnēm – Qingdao Sentury Tire Co. Ltd. Šī ražotne pastāv jau vairāk kā 50 gadus un savu darbību sākusi Francijā, sadarbībā ar riepu gigantu Michelin. Šo, vairāk kā pus gadsimtu ilgo, pieredzi ražotājs izmanto arī Zeta riepu pilnveidošanai, kas ir ieguvušas milzīgu popularitāti Ziemeļamerikā, kur Zeta ir viens no TOP 3 pieprasītākajiem budžeta klases riepu brendiem. Kopš 2022. gada 19. decembra, Qingdao Sentury Tire Co. Ltd. ir noslēgusi sadarbību ar leģendāro premium klases riepu ražotāju Nokian un tagad puse saražoto Nokian riepu tirgū tiek ražotas tajās pašās rūpnīcās, kur Zeta. Tas kalpo par neapšaubāmu apliecinājumu Zeta riepu kvalitātei un piemērotībai Ziemeļvalstu braukšanas apstākļiem. 

Zeta riepas Latvijā 

Zeta riepas veiksmīgi ieguvušas popularitāti ASV, kā arī lielā daļā Eiropas, un tās pakāpeniski iegūst popularitāti arī Latvijas tirgū, pateicoties teicamiem Skandināvijas tipa jeb mīkstā sastāva un radžoto ziemas riepu modeļiem, kā piemēram Zeta Antarctica Sport, kas izceļas ar teicamu veiktspēju gan sniegā, gan arī uz apledojušām ceļa virsmām. Zīmola riepu klāstā pieejami arī teicami UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepu modeļi, kā piemēram Zeta Alventi un Zeta Impero.

Latvijas tirgum Zeta riepas piemērotas padara to ļoti augstais cenas un veiktspējas koeficients. Zeta riepu klāstā par saprātīgu cenu pieejamas riepas, kas ražotas rūpnīcā, kur tiek ražotas arī Nokian riepas un riepas Boeing 737 lidmašīnām. 

Zeta zīmola filozofija

Qingdao Sentury Tire Co. Ltd. riepu ražotne pazīstama kā viena no lielākajām un modernākajām riepu ražošanas un testēšanas rūpnīcām Ķīnā. Šajā ražotnē tiek ražoti ne tikai tādi Latvijā atpazīstami riepu zīmoli kā Maxtrek, Pace un Nokian, bet arī riepas, kas iekļautas Boeing 737 lidmašīnu standartkomplektācijā. 

Zeta riepas sākotnēji tikušas ražotas ASV un Kanādas tirgum, kur ASV Ziemeļi un Kanāda atrodas Ziemeļeiropai līdzīgos platuma grādos. Tas padara zīmola mērķus un filozofiju produktu ražošanā atbilstošu ne tikai tā sākotnējai mērķauditorijai, bet arī Latvijas autobraucējam.

Zeta riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Zeta riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Zeta riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm daudzos no pasaules populārākajiem riepu apskates forumiem. Tāpat arī salīdzinājām dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Zeta riepu priekšrocības:

 1. Teicamas kvalitātes riepas par draudzīgu cenu.
 2. Ļoti klusas riepas, izteikts komforta līmenis.
 3. Pieejami radžu ziemas riepu modeļi, kas piemēroti braukšanai īpaši skarbos ziemas apstākļos.
 4. Ziemas riepām teicama saķere gan uz ledus, gan sniegā.
 5. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
 6. Ļoti plašs sortiments, kas aptver visas sezonalitātes.
 7. Degvielas ekonomija.
 8. Teicama cenas un veiktspējas attiecība.

Secinājumi

Zeta riepas viennozīmīgi ir viena no labākajām izvēlēm, aplūkojot budžeta riepu segmentu. Tās izcili piemērotas Latvijas apstākļiem. Izvērtējot Ziemeļamerikas riepu forumus un atsauksmes tajās, Zeta iegūst ļoti augstu atzinību un 9 no 10 pircējiem tās iegādātos atkārtoti. Zeta ir viens no riepu zīmoliem, kuru esam testējuši paši. Mūsu veidotajos testos, Zeta riepas uzrādīja līdzvērtīgu veiktspēju Premium riepu ražotājiem.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kādas riepas pieejamas Zeta riepu klāstā?

  Zeta produktu klāstā pieejamas riepas jebkuram pielietojumam, sākot no rūdītām ziemas riepām, kas nepievils pat skarbākajos ziemas apstākļos, un beidzot ar bezceļu riepām, kuras izvedīs Jūs cauri dziļākajām meža takām. Zīmols piedāvā arī plašu izmēru klāstu no R13 līdz R22. Tāpēc, Zeta riepas ir piemērotas gan mazajām kompaktklases automašīnām, gan lielajiem apvidus auto jeb SUV.

 • Kas ir populārākais Zeta ziemas riepu mdoelis?

  Zeta Antarctica Ice ir teicamas kvalitātes, budžeta klases radžojamais ziemas riepu modelis. Tas izceļas ar ļoti labiem komforta un veiktspējas rādītājiem pat skabros ziemas braukšanas apstākļos. Protektorā iespējams iestrādāt radzes, būtiski uzlabojot riepu veiktspēju uz apledojušām ceļa virsmām, kā arī paildzina to kalpošanas mūžu. Šis modelis pieejams plašā izmēru klāstā no R14 līdz R18 un paredzēts maza un vidēja izmēra vieglajām automašīnām.

 • Kas ir populārākais Zeta vasaras riepu modelis?

  Zeta Impero ir teicamas kvalitātes, budžeta klases UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepu modelis. Tas izceļas ar teicamiem saķeres un manevrētspējas rādītājiem pat lielos braukšanas ātrumos, kā arī ar izteiktu akustisko un braukšanas gaitas komfortu.