P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies Sava Auto Diskus

MMK PLAŠĀKĀ DISKU IZVĒLE RĪGĀ

Lietie diski

Lietie diski – plašākā izvēle Rīgā. Zemākās cenas garantija. Bezmaskas montāžā pērkot jaunus diskus un riepas MMK riepu centros. Liela disku un riepu izvēle visām populārākajām auto markām – BMW,  Mercedes, Audi, Volvo, Toyota, Volkswagen, Škoda, Lexus, Nissan, Kia un vēl daudziem citiem automobīļu ražotāju modeļiem. MMK uz vietas visi nepieciešamie disku aksesuāri – skrūves, uzgriežņi, starplikas, flanči, centrējošie gredzeni. Montāžai 100% garantija un, protams, zemākās cenas Latvijā!

Tiek rādīti 1–40 no 319 rezultātiem

MMK Serviss – Jauni diski par zemām cenām!

Jauni diski – jauns izskats, laba investīcija un paaugstināta vērtība! Par lieliskām cenām un lielā izvēlē riepas un diski – MMK Pārdaugavā (Mūkusalas 72d pie Rīga Plaza ) un Mežciemā (Biķernieku 121k 800m no IKEA) Diski teju visa veida automašīnām uz vietas, konsultēsim, piemērīsim diskus un riepas pēc jūsu gaumes! Pie mums atradīsi diskus visām populārākajām automašīnām – BMW, VW, AUDI, ŠKODA, MERCEDES, VOLVO, LAND ROVER, LEXUS, TOYOTA, FORD, OPEL, NISSAN, SEAT, JEEP, SAAB, KIA, RENAULT u.c. Jaunu disku uzstādīšana savam spēkratam nodrošinās ne tikai atsvaidzinošu, patīkamu uzlabojumu tā ārējā izskatā, bet arī paaugstina tā vērtību! Diski ir automobīļa ritošās daļas sastāvdaļa, svarīga konstruktīva sistēma, kas nodrošina stabilitāti un dinamiskumu.

Jaunumi: Diski un riepas līzingā tikai 20 minūšu laikā!

Neatliec savu vēlmju īstenošanu uz vēlāku laiku. Ja vēlies jaunus diskus, bet nav iespēja samaksāt uzreiz – tā vairs nav problēma! Pērc jaunus diskus uzreiz, bet maksā vēlāk. MMK nāk soli pretī saviem klientiem un ar 2020.gadu nodrošinām disku un riepu iegādi arī līzingā – abos MMK riepu centros Rīgā! Ja disku un riepu iegāde līzingā izmaksā tikai no 20 Eur mēnesī, tad tas ir pieejams gandrīz jebkuram. Turklāt, līzinga noformēšana aizņems tikai 20 minūtes.

Pērkot diskus kopā ar riepām montāžu veicam bez maksas.

Vēl viens izdevīgs jaunums mūsu klientiem – pērkot disku komplektu kopā ar jaunām riepām, montāžas darbus veicam bez maksas! Tas ļauj ne tikai ietaupīt naudu, bet arī gūt pārliecību, ka jūs būsiet ieguvuši piemērotākās riepas, pareizā izmērā un atbilstoši jūsu vajadzībām. Turklāt gan riepām, gan diskiem un montāžai būs garantija.

Jūsu vecie diski un riepas var būt kā iemaksa pērkot jaunus diskus un riepas.

Šī ir nebijusi opcija. Tā dod iespēju iegādāties jaunus diskus un riepas un mēs atpērkam jūsu vecos diskus. Tas nozīmē, ka jūsu vēlmju realizācija kļūst vēl pieejamāka. Kas var būt vēl vienkāršāks?! Jūs atbraucat pie mums, izvēlaties jaunus diskus un riepas, mēs novērtējam jūsu vecos riteņus, vienojamies par to cenu un norēķinām nost no jauno disku cenas. Turklāt visu summu varam nofomēt līzingā! Ļoti izdevīgi un bez liekām problēmām.

Droši brauc pie mums – mēs palīdzēsim uzlabot jūsu auto izskatu piedāvājot labu apmaksas risinājumu!

MMK Riepas, MMK Serviss – Lietie diski plašā sortimentā!

Piedāvājam jaunus orģinālos kā arī aftermarket diskus. Pieejami plaša spektra – tērauda, lietie alumīnija tā pat arī kaltie auto diski! Jebkuram auto īpašniekam piemeklēsim nepieciešamo. Pilsētas vai sporta auto – no budžeta līdz pat pašiem ekskluzīvākajiem diskiem – tieši MMK riepu centros !

  • Premium klaseJapan racing; ABT; AEZ; Fonmetal; Avus; OZ Racing; BBS; Sparco; ATS; AMG, Brabus; Breyton; G-Power; Kahn; Lorinser; Schnitzer; Vossen
  • Vidējās klase – Momo; Enzo; Dezent; RC Design; Dotz; Alutec; MAK; MSW; American racing; Brock; MAK; Reds; Team Dynamics; Vissol; WSP
  • Budžeta klases – iFree; Nano; LegeArtis; KFZ; KIK; Kronprinz

Uz vietas ir iespējams izvēlēties teju jebkura stila, izmēra diskus, Specifiskus, eksotiskus vai īpaši retus diskus piegādāsim no lielākajām Eiropas noliktavām. Daudz diski uz vietas un pēc pasūtījuma !

Pie mums ir viss: Riepas, diski, skrūves, uzgriežņi, flanči, kvalitatīva montāža, disku valcēšana un visam 100% garantija!

Mēs piedāvājam plašu  disku klāstu, lai apmierinātu klientu vēlmes un nodrošinātu augstāko kvalitāti. Šeit ir neliels saraksts par pieejamajiem  disku izmēriem:

  1. Diski R16 – Šie diski ir izcilas izvēles ikdienas braucieniem, piedāvājot labu kompromisu starp komfortu un vadāmību. R16 izmēra diski ir piemēroti gan ziemas, gan vasaras riepām, nodrošinot stabilitāti un ilgstošu ekspluatāciju.
  2. Diski R17 – R17 izmēra diski ir populāri starp autovadītājiem, kuri vēlas uzlabot savas automašīnas izskatu un uzlabot vadāmību. Šie diski nodrošina labāku saķeri un reakciju uz ceļa apstākļiem, īpaši pieaugot ātrumam.
  3. Diski R18 – Lielāki diski nodrošina izcilāku saķeri un vadāmību, kā arī uzlabotu automašīnas estētiku. R18 izmēra diski ir ideāli piemēroti sportiskākam braukšanas stilam un izceļas ar savu dizainu.
  4. Diski R19 – R19 diski ir augstākās klases izvēle, kas paredzēti entuziastiem un automašīnu cienītājiem. Šie diski nodrošina izcilu vadāmību un saķeri ar ceļa virsmu, uzlabojot automašīnas ātruma veiktspēju un sniedzot nevainojamu dizainu.

Pieejami arī:

Cena par disku sākot no tikai 39.99 eiro. Riepu cenas no 25 eiro.

MMK – kvalitatīvs disku remonts, disku taisnošana jeb valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana!

Ja gadījumā esošie diski ir estētiski bojāti, sasisti vai ir parādījusies plaisa – MMK speciālisti tos atjaunos – pie mums arī disku remonts – disku taisnošana, valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana uz vietas mūsu riepu centros.

Augstu kvalitāti un labu cenu garantējam.

Zvani vai vislabāk brauc ciemos – Gaidīsim !

Jautājumu gadījumā (piemērotība un sortiments) zvaniet: Disku speciālists Oskars 23204444