P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Antares riepas

Tiek rādīti 1–40 no 157 rezultātiem

235/55R17 Antares Ingens EV 103V XL

ANTARES RIEPAS – KVALITĀTE UN PLAŠA IZVĒLE

Zīmola nosaukums “Antares Riepas” ir atvasināts no zvaigznes ar tādu pašu. Labas riepas ir viena no būtiskākajām mašīnas sastāvdaļām ekspluatācijā, tāpēc Antares riepas būs moderns un saprātīgs risinājums jūsu automašīnām. Zīmols pieder un tā produkciju izplata pasaulē labi zināmie “Horizon Tires”, kas jau desmit gadus importē un realizē riepas ASV, Kanādā, un citviet pasaulē, tās galvenā mītne atrodas Teksasā, Dienvidkalifornijā, Džordžijā un Ņūdžersijā. Riepu popularitāte ASV un Kanādā liecina par to noturīgo kvalitāti un konkurētspēju tirgū, kurā riepu piedāvājums ir piesātināts, konkurence ir augsta, tāpēc arī kvalitātes prasības ir vērā ņemamas.

Kvalitāte ir viena no būtiskākajām Antares riepu ražotāju prasībām pret savu produktu,riepas ir pilnveidotas un ražotas Qingdao, Ķīna, kur kvalitātes kontroli ražotnēs nodrošina rūpīgi atlasīts un apmācīts ekspertu kolektīvs. Šīs riepas ir ļoti uzticamas un nodrošina lielisku veiktspēju. Zīmolam priekšrocību pār citiem to konkurentiem sniedz iespēja savu produkciju saražot pēc augstākajiem standartiem tai pat laikā saglabājot pieejamu cenu ikvienam patērētājam. 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Tā ir katra riepu ražotāju panākumu atslēga – spēt saražot kvalitatīvu un pieprasītu produktu, reizē saglabājot tā cenu demokrātiskā līmenī, lai tas būtu pieejams plašam patērētāju lokam. Autovadītāju uzticība Antares riepām liecina, ka uzņēmums ar šo uzdevumu tiek galā ļoti veiksmīgi. Produkcija tiek izgatavota no materiāliem kurus ražo tur pat uz vietas izstrādes rūpnīcā. Šādu ražošanas metožu izmantošana nodrošina ietaupījumus uz izejmateriālu transportēšanas izmaksām, kas uzņēmumam ļauj ietaupīto kapitālu izmantot augstākas kvalitātes materiālu izvēlē, reizē nodrošinot konkurētspējīgu cenu.

Zīmola riepas tiek izgatavotas no tā paša materiāla, ko izmanto jebkurš augstas klases riepu ražotājs. Galvenajā mītnē tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un dizaina varianti, lai panāktu riepu optimālāko drošibas līmeni. Ražošanas procesa centralizācija, ko piekopj ražotājs, nodrošina gan efektīvu un augstas kvalitātes ražošanas procesu, bet arī paša uzņēmuma spēju kontrolēt sava produkta ražošanas aspektus visā ražošanas ciklā. Tā uzņēmums pats ir pārliecināts par sava produkta kvalitāti un ar pārliecību to var garantēt arī savam patērētājam.

PRODUKCIJA 

Antares riepas savu produkciju piedāvā gan pasažieru līnijai, gan apvidus auto, gan CUV, gan vieglajam kravas transportam, gan pikapiem, gan sporta kravas automašīnām un džipiem. Ražotājs nodrošina vienādi augstu kvalitāti jebkuram spēkratam paredzētām riepām. Riepām ir izteiktas protektora garenrievas un izteikti protektora bloki jeb lameles, lai nodrošinātos pret  hidroplanēšanu visos gadalaikos. Šāds, Antares riepām raksturīgs, protektora dizains ļoti veiksmīgi novada gan ūdeni gan sniegu. Tas ir īpaši svarīgi Latvijas patērētājam, jo pie mūsu neparedzamās ceļu kvalitātes un laikapstākļiem, pēkšņas peļķes var būt bīstams šķērslis ceļā, ja automašīna nav aprīkota ar atbilstošām riepām. Daži no veiksmīgākajiem modeļiem ir Antares Grip 20 un Ingens A1.

PIEPRASĪTĀKĀS ANTARES RIEPAS

Latvijas autobraucēju vidū pēdējos 3 gadus tieši Antares riepas ir populārākā izvēle starp budžeta klases riepām. Tas izskaidrojams ar cenas attiecību pret kvalitāti un plašo pieejamību dažādu spēkratu modeļu vidū. Cena ir ļoti demokrātiska īpaši ņemot vērā šo riepu augstos veiktspējas rādītājus. Mūsu patērētājiem ir svarīgi, lai riepas, kas tiek izmantotas ziemas apstākļos, būtu spējīgas reaģēt uz lielajām temperatūras un ceļa seguma kvalitātes izmaiņām, pie kā mēs visi esam pieraduši. Latvijā īpaši lielu popularitāti ieguvis ziemas modelis Antares Grip 20, kas ļoti veiksmīgi kalpo Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Zīmola riepu modeļi paliek aizvien konkurētspējīgāki ar katru jauno modeli. Turpinot pareizi izvēlēto biznesa modeli, mēs MMK darbinieki nākotnē sagaidām vairākus Latvijas apstākļiem izcili piemērotus protektora dizaina risinājumus. Riepas mūžs, atkarībā no pareizas eksplotācijas, un šofera braukšanas paradumiem var pārsniegt pat 50 000 km. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka Antares riepas kā kvalitatīvu produktu par draudzīgu cenu.

 

Antares riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Antares riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Antares riepas ir populārākā izvēle Latvijā starp budžeta klases riepām.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Antares riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Antares riepu plusi:

  1. Izcila cenas attiecība pret kvalitāti !
  2. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  3. Stiprināti borti !
  4. Disku aizsargmala!  
  5. Veiksmīgi gan ziemas, gan vasaras modeļi ! 
  6. Labi rādītāji riepu testos !
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

Secinājumi

Antares riepas būs lieliska izvēle visa gada griezumā, zīmols ir parūpējies par to, lai uz citiem riepu ražotājiem pat nebūtu jāskatās. Pēc vajadzības ir pieejami vissezonas modeļi, lai tos izmantotu visu cauru gadu, vai ja ikdienā bieži jābrauc pa lauku apvidiem. Ja braukšana pārsvarā pilsētvidē, tad iesakām vasarai izvēlēties vasaras, bet ziemas apstākļiem kādu no veiksmīgajiem ziemas modeļiem. Riepas kalpo lieliski ne tikai pirmo lietošanas gadu, bet visu tās mūžu, jo gumijas sastāvs nezaudē savu kvalitāti.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444