P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Maxxis riepas

Tiek rādīti 1–40 no 185 rezultātiem

215/45R17 Maxxis Premitra All Season AP3 91W XL

MAXXIS RIEPAS – TIEŠI TAS, KAS VAJADZĪGS!

Jau vairāk nekā 50 gadus Maxxis ražo uzticamus augstas kvalitātes produktus. Sortimentā ir riepas automašīnām, maziem kravas automobiļiem, velosipēdiem, motocikliem, piekabēm, kartingiem, visurgājējiem, zālājiem un citiem dārza kopšanas līdzekļiem. Uzņēmums tika dibināts 1967. gadā Taivānā un laika gaitā paplašinājies, radot produktus dažāda veida transportlīdzekļiem un iekarojot dažādus segmentus pasaules tirgū.

Ārkārtīgi lielās konkurences apstākļos pēdējo pārdesmit gadu laikā uzņēmums ir spējis attīstīties, audzēt savu apgrozījumu, paplašināt produktu līniju un turpināt attīstīt produkta kvalitāti, noturot Maxxis riepu zīmola slavu kā kvalitatīvu riepu piemēru. Mūsdienās tas ir viens no lielākajiem automašīnu riepu ražotājiem un piegādātājiem gan Eiropā, gan citur pasaulē. Uzņēmumam ir pārstāvniecības Āzijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā. Uzņēmuma produkti tiek pārdoti 170 valstīs. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 22 tūkstoši cilvēku.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:MAXXIS RIEPU CEĻŠ UZ PASAULES TIRGU.

Maxxis riepu ceļš ražotāju tirgū ir patiešām unikāls, jo uzņēmums spēja ļoti īsā laikā no salīdzinoši maza uzņēmuma kļūt par nacionāla līmeņa līderi un strauji turpinot izplesties ārpus savas valsts robežām, sāka izpelnīties atzinību starp patērētājiem un riepu izplatītājiem ar vien vairāk pasaules vietās. Uzņēmums tika atvērts Taivānā un tā atvēršanas laikā tā sākotnējais kapitāls bija tikai 6 miljoni USD. Tajā laikā uzņēmumā strādāja vien 178 cilvēki un uzņēmums nodarbojās ar velosipēdu un motociklu riepu ražošanu, galvenokārt, vietējam Taivānas tirgum, jo tik maza uzņēmuma kapacitāte neļauj saražot produkciju plašākiem tirgiem. Tomēr tas ļoti ātri mainījās. Pēc ļoti veiksmīgas pirmo produktu līniju izveidošanas un palaišanas tirgū, uzņēmums strauji auga un divus gadus vēlāk uzņēmuma kapitāls palielinājās četras reizes. Katru turpmāko gadu uzņēmums pierādīja savu produktu kvalitāti, iegūstot pasaules līmeņa kvalitātes un veiktspējas sertifikātus.

Maxxis riepas sāka kļūt par atpazīstamu riepu ražotāju Taivānā, kurā darbojās jau daudzi augsta līmeņa un vēlāk pasaulslaveni riepu ražotāji. 5 gadu laikā no atvēršanās brīža uzņēmums kļuva par lielāko riepu ražotāju Taivānā ar kopējo kapitālu 120 miljoni dolāru. Šajā laikā uzņēmums varēja izmantot strauji iegūto kapitālu un paplašināt savu produktu līniju. Uzņēmums uzsāka kravas automašīnu un vieglo automašīnu riepu ražošanu. Organizācija attīstījās un paplašinājās arvien vairāk, atverot jaunus birojus un ražošanas telpas. Vispirms tika iekarots Amerikas tirgus, tad sekoja Eiropa.

Līdz 90. gadu beigām uzņēmuma kapitāls sasniedza 7 miljardus USD ar pārstāvniecību visā pasaulē. Jaunajā tūkstošgadē Maxxis dizaineri un inženieri pastāvīgi ievieš inovācijas un jaunus tehnoloģiju risinājumus, lai uzlabotu gumijas sastāvu un kopējo riepas konstrukciju, radot riepas dažādu valstu un kontinentu prasībām neatkarīgi no klimatiskajiem apstākļiem!

UZSTĀDĪTIE MĒRĶI.

Sabalansēta izaugsme un stabilitāte ir Maxxis riepu panākumu atslēga. Jaunu tirgu iekarošana un esošo pastāvīgo klientu saglabāšana – tas ir galvenais uzņēmuma uzdevums. Maxxis cenšas sniegt atbalstu ikvienam saviem klientiem visos riepas iegādes un ekspluatācijas posmos. Iegādājoties riepas, jūs saņemat pilnu informāciju un konsutāciju par riepām pie vietējā riepu izplatītāja. Pēc riepu iegādes visos servisos, kas oficiālu pārstāv Maxxis riepas, jūs varat saņemt augstas kvalitātes garantijas atbalstu. Pat pēc garantijas beigām jūs vienmēr varat lūgt palīdzību saistībā ar riepas kvalitāti vai jaunu modeļu iegādi. MMK Riepu servisa speciālisti sniegs daudzpusīgu informāciju par Maxxis riepām un, izvērtējot jūsu automašīnas un personiskās vajadzības, ieteiks pašu piemērotāko produktu no Maxxis riepu klāsta.

Uzņēmums pastāvīgi uzrauga tirgus vajadzības un ņem vērā visas klientu prasības un vēlmes. Palielinot produktu izturību un uzticamību, tiek nepārtraukti izstrādāti jauni riepu modeļi un materiāli. Uzņēmums savus klientus uzskata par sava produkta vērtības atslēgu. Visa tā attīstības gaitā, Maxxis riepu ražotājs ir sekojis līdzi mainīgajām klientu prasībām, automobiļu un to vadītāju paradumu izmaiņām, tādā veidā veidojot produktus no lietotāja perspektīvas, nevis mēģinot izveidot tikai finansiāli izdevīgāko produktu. Riepas Maxxis ir populāras ne tikai ikdienas autobraucēju vidū, tās izvēlas arī sacīkšu čempioni motosportā un autosportā! Izturība un kustības vienmērīgums garantē pārliecību un drošību uz ceļa neatkarīgi no jūsu auto veida!

Maxxis riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Maxxis riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Maxxis ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem pasaulē. Inovācijas ražošanā un tehnoloģijās, nodrošina ļoti labus rezultātus – augstas kvalitātes riepas par ļoti konkurētspējīgām cenām. Uzņēmumam ir vairāk ka 50 gadu pieredze, kuras laikā ir iegūtas pārstāvniecības Āzijā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, un Eiropā. Uzņēmuma produkti tiek pārdoti 170 valstīs!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties MAXXIS riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie MAXXIS riepu plusi:

  1. Klusas riepas ar zemu rites pretestību!
  2. Pateicoties uzlabotam gumijas sastāvam, tiek panākts īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Dinamiska un droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma!
  6. Precīza reakcija uz stūres kustībām un stabilitāte līkumos!
  7. Augsti rādītāji riepu testos !
  8. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  9. Tiek piedāvāti jau vairāk kā 30 modeļi visiem laikapstākļiem!

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Maxxis ražotāja vasaras modeļi ir Maxxis HP5  un Maxxis Mecotra 3. Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Abas šo modeļu riepas ir ļoti ekonomiskas. Mecotra 3 ir ļoti līdzīga Michelin Energy Saver, ekonomisks un salīdzinoši lētāks riepu modelis. Tikmēr Maxxis HP5 izceļas ar izcilu veiktspēju braucot pa mitru segumu. Bremzēšana uz mitra seguma novērtējums ”A” (teicami).

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Maxxis SP 02 un Maxxis SS-01 – kvalitatīvas, vidējās klases, Skandināvijas tipa frikciju jeb mīkstā sastāva ziemas riepas. SP02 Modelis raksturā ļoti līdzīgs testu līderiem, klasi augstākajiem, populārajiem ziemas riepu modeļiem Continental Viking Contact 5 un Nokian Hakkapeliitta R.  Savukārt SS01 modelis līdzinās Bridgestone DM-V1 un DM-W2 u. c.

MMK Serviss rekomendē kā labu alternatīvu mīkstā tipa Hankook, Marshal, Cordiant, pat Yokohama, Falken, Toyo un Nokian. Cena zemāka kā minēto riepu ražotāju modeļi.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444