P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Sunfull riepas

Sunfull riepu klāstā atrodamas riepas gan mierīgai braukšanai vasarā, gan tādiem ekstrēmiem braukšanas apstākļiem kā drifts. Kā arī, zīmols piedāvā veiktspējīgus un nodilumizturīgus m+s jeb vissezonas riepu modeļus, kas atbilst jaunajiem CSDD nosacījumiem un ir droši braukšanai gan vasarā, gan arī ziemā.

Tiek rādīti 1–40 no 57 rezultātiem

235/55R17 Sunfull SF-888 103W XL

Sunfull riepas šobrīd piedzīvo strauju popularitātes uzplaukumu visā pasaulē, tostarp arī Latvijas autobraucēju un riepu tirgotāju vidū. Par Sunfull panākumu stūrakmeni kalpo produktu pievilcīgā cenas/veiktspējas attiecība. Par vienu no zemākajām cenām tirgū Jūs savā īpašumā iegūsiet nodilumizturīgas un veiktspejīgas riepas, kas kalpos vairākus gadus. Zīmola piedāvājumu klāstā atrodamas riepas ik katrai gaumei un sezonai. Pieejami vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļi gan vieglajiem, gan apvidus jeb SUV auto un pat riepas komerctransportam. Pateicoties lielajam produktu klāstam un to augstajai kvalitātei, Sunfull riepas rotā vairāk kā 100’000 Latvijas autovadītāju spēkratus.

Zīmola īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., kas ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite, no kuriem Latvijas tirgū pazīstami pirmie četri, bet visizplatītākais ir tieši Sunfull.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Kā Sunfull riepas tiek ražotas

Četrās ražotnēs uzņēmums spēj radīt riepu apjomu, kas spējīgs apgādāt vispasaules tirgu. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 10000 darbinieku, kuri strādā lai nodrošinātu augstas kvalitātes riepas visai pasaulei. 

Visas četras ražotnes ir novietotas Dongyingas pilsētā Shangdongas provincē, Ķīnā. Pirmā – kravas transporta un autobusu radiālo (TBR) riepu ražotne ar ikgadējo produkciju 12 miljonu riepu apmērā. Otrā – pasažieru automobīļu radiālo (PCR) riepu ražotne ar ikgadēju produkciju 32 miljonu riepu apmērā. Trešā ražotne ir paredzēta, lai uzņēmums pats spētu saražot iekārtas un materiālus, kas nepieciešami riepu produkcijas procesā. Pēdējā, bet ne mazsvarīgākā, ir spēkstacija, kurā tiek saražota nepieciešamā elektrība visam ražošanas procesam. Uzņēmums šādi spēj nodrošināt lielu daļa no sa

Sunfull riepu rūpnīca

va ražošanas procesa autonomi un neatkarīgi no jebkādiem apkārtējiem apstākļiem. Neizmantojot ārpakalpojumus, uzņēmums ir spējīgs kontrolēt un garantēt katra riepu ražošanas aspekta kvalitāti.

Hengfeng specializējas radiālo riepu ražošanā, kuras pārsvarā izmanto pasažieru, apvidus auto jeb SUV automašīnām, kā arī komerctransportam. Uzņēmums nemitīgi iegulda resursus jaunu produktu izstrādē un attīstībā, kas Āzijas valstīs ir krietni lētāk, nekā citviet pasaulē. Tādējādi, Sunfull riepas veiktspējas ziņā spēj konkurēt ar vidējās klases ražotājiem, bet cenas ziņā tos pārspēj. 

Sunfull riepas Latvijā

No visiem Hengfeng saražotajiem produktiem lielāko popularitāti Latvijā un pasaulē kopumā ieguvušas tieši Sunfull riepas. Tās pieejamas teju visos iespējamos izmēros un teju vai visiem auto transporta veidiem. Sunfull riepas sevi pierādījušas kā lieliska alternatīva Eiropā un citviet ražotām budžeta un vidējās klases riepām. Ražošanas izmaksas Āzijā ir krietni vien zemākas kā Eiropā vai ASV. Tas ļauj ražotājiem investēt papildus līdzekļus jaunos dizaina un tehniskajos risinājumos, procesā nodrošinot riepas, kas cenas ziņā ieņem vienu no zemākajām pozīcijām tirgū, bet kvalitātes un veiktspējas ziņā spēj konkurēt ar daudziem vidējās klases riepu modeļiem.

Sunfull riepas – populārākā izvēle driftam

 

Sunfull riepas driftam e36 MMK riepu centros

Interesanti, bet tieši Sunfull riepas ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē.Neatkarīgi vai tā būtu “street” vai “pro” klase, autosportisti dod priekšroku Sunfull SF888 modelim. Tieši šī riepu modeļa asimetriskais protektora dizains tandēma ar vienu no labākajām cenām tirgū arī kalpo par iemeslu, kāpēc tieši Sunfull SF888 ir populārākā drifta izvēle. Riepas saķeres koeficients ir pārsteidzoši augsts, tādēļ auto lieliski “turās” uz ceļa. Riepas ir klusas un nodilumizturīgas un pat pie lielas slodzes protektors spēj saglabāt savu struktūru un īpašības. Ikvienam auto drifta entuziastam ir pazīstama situācija, ka auto riepās ir jāiegulda lieli līdzekļi, jo šajā sporta veidā tās daudz straujāk nolietojas. Sunfull riepas ir lieliska izvēle, jo tās var iegādāties par tiešām izdevīgu cenu. MMK Riepu centra speciālisti iesaka tieši Sunfull SF888 kā pārbaudītu un vērtīgu produktu ikvienam drifta cienītājam.

Sunfull riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Sunfull riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Ar Sunfull riepām Latvijā brauc vairāk nekā 150’000 autobraucēju. Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Sunfull riepas un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie SUNFULL riepu plusi: 

Piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

+ degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība;
+ klusas riepas;
+ salīdzinoši augsta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs;
+ riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu;
+ Droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma;
+ augsta noturība pret akvaplanēšanu;
+ precīza riepas ģeometrija, braucot nav raksturīgas vibrācijas kā daudzām budžeta klases riepām;
+ stabilitāte pagriezienos.
+ garantija

Kopumā raugoties, Sunfull riepas ne velti ir viena no, ja ne vispopulārākā izvēle vasaras un vissezonas riepu segmentā. Tās izvēlas gan drifteri, gan taksisti un autoskolas to augstās nodilumizturības un labo saķeres īpašību dēļ.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kādas riepas piedāvā Sunfull?

  Lielajā Sunfull riepu klāstā atrodamas riepas katrai gaumei. Zīmols piedāvā teicamus vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļus.

 • Kādas ir populārākās Sunfull vissezonas riepas?

  Sunfull SF-982 ir viens no populārākajiem vissezonas riepu modeļiem Latvijā. Tas aprīkots ar dziļu un lēni dilstošu asimetrisko protektora rakstu, kas ne tikai nodrošinās lielisku veiktspēju sniegā un uz slapja asfalta, bet kalpos ilglaicīgi arī šīs riepas lietojot vasaras svelmē.

 • Kādas ir populārākās Sunfull vasaras riepas?

  Vasaras riepu modelis Sunfull SF-688 ir piemērots plašam vieglo automašīnu klāstam, ieskaitot arī viskompaktākās. Riepas raksturīpašības tiek izvēlētas, ņemot vērā darbības īpatnības pilsētas apstākļos, kur šis modelis demonstrē izcilu stabilitāti uz slapjām virsmām, nodilumizturību, degvielas ekonomiju un komfortu.

 • Kāpēc drifteri izvēlas Sunfull?

  Sunfull SF-888 ir Latvijas “drifteru” iecienītākais riepu modelis. Šīs vasaras UHP jeb augstas veiktspējas riepas izceļas ne tikai ar ļoti labu cenu, bet arī ar teicamu saķeri un nodilumizturību dinamiskākajos no braukšanas apstākļiem.