P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Vissezonas riepas

Vissezonas riepas Tavam auto – Plašākā Riepu izvēle Latvijā, Montāža, Balansēšana – Zemas cenas dažāu brendu Riepām – Ienāc un iegādājies! | Mmkserviss.lv

Vissezonas riepu sadaļā izvietotas riepas ar visiem nepieciešamajiem marķējumiem "Sniegpārslas un kalna simbols" atbilstoši likumdošanas izmaiņām un csdd prasībām.

Tiek rādīti 1–40 no 5539 rezultātiem

Privāts: Vissezonas riepas (template for /riepas/vasaras-riepas) (nedzēst)

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas)  vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.
Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Latvijā ir atļauts visu gadu braukt ar vissezonu riepām.

Budžeta klases riepas

Kvalitatīvas budžeta klases vissezonas riepas, ko ražo Bridgestone, Michelin, Goodyear rūpnīcās u. c., Dayton, Debica, Kelly, Kormoran, Matador u. c., kā arī populārās budžeta klases riepas Sailun, Antares, West Lake, Maxtrek, Sunful, Triangle, Nankang, Cordiant, Aeolus, Interstate u. c.

Populārākās vissezonas riepas

Visas populārākās vissezonu riepas ir mūsu noliktavā. Izvēlieties savam auto atbilstošāko izmēru un brauciet tās mainīt uz mūsu riepu centru Rīgā, Mežciemā, Biķernieku ielā 121k.

Augstākās klases vissezonas riepas

Kvalitatīvas pasaules labāko riepu ražotāju Michelin, Bridgestone, Nokian, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Hankook, Falken, Yokohama un citu ražotāju vissezonas riepas.

Vidējās klases vissezonas riepas

Kvalitatīvas vidējās klases vissezonas riepas — Kumho, Marshal, Barum, Lassa, Hankook, Maxxis, Nexen, Gislaved, GT Radial, Toyo u. c.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Vissezonas riepas

  Piedāvājumā arī vissezonas riepas. Tās nereti tiek apzīmētas kā m + s riepas (Mud + Snow — dubļi un sniegs), All Seasons vai All weather riepas, un paredzētas lietošanai visu gadu – neatkarīgi no sezonas un laika apstākļiem. Vissezonas riepas ir pielāgotas pietiekamam drošības līmenim ziemā un labam komforta līmenim vasaras sezonā, tikai jāņem vērā, ka riepu protektora dziļumam ziemas sezonā (no 1. decembra līdz 1. martam) jābūt vismaz 4mm, bet vasarā (no 1. marta līdz 1. decembrim) – ne mazākam par 1.6mm.
  Lai arī vissezonas riepas var šķist optimāls risinājums, piemēram, nav tik bieži jādodas uz servisu, nav jāuztraucas par pēkšņu sniegu pavasarī vai negaidītu aukstuma vilni rudenī u.c., tomēr ir vairākas nianses, kas jāņem vērā, tās izvēloties.

  Vissezonas riepas ir īsts izaicinājums ražotājiem, jo nepieciešams atrast kompromisu starp dažādu laikapstākļu prasībām. Tas nozīmē arī riepu ražošanas procesā no daudz kā atteikties.

 • Vissezonas riepas ziemas sezonā

  Latvijas likumdošana nosaka, ka ar vissezonas riepām atļauts pārvietoties visu gadu, taču jāņem vērā, ka, piemēram, m + s riepas ne vienmēr ir pielāgotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Vissezonas riepas pamatā ir piemērotas izmantošanai tādās klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 grādiem. Protams, arī Latvijas ziemas pakāpeniski kļūst siltākas, tāpēc vissezonas riepas m +s riepas var būt laba izvēle tiem autovadītājiem, kuri konkrēto transportlīdzekli izmanto salīdzinoši maz. Šādas riepas derēs, ja ikdienā plānots pārvietoties pa labi tīrītiem pilsētas ceļiem, veicot īsus pārbraucienus.

 • Vissezonas riepas vasaras sezonā

  Jāņem vērā, ka, salīdzinājumā ar vasaras riepām, vissezonas riepas vasaras sezonā dilst ātrāk. To ir būtiski ņemt vērā, jo atļautais protektora dziļums vasaras un ziemas sezonā ir atšķirīgs. Pirms ziemas sezonas sākšanās jāpārliecinās, ka riepas atbilst likumā noteiktajām normām.
  Ja rodas jautājums par to, kam dot priekšroku – vissezonas vai tomēr vasaras riepām, izvērtējiet vairākus faktorus:

  • Cik kilometrus ik gadu veicat? (Ja nobraukums pārsniedz 10 tūkstošus kilometru gadā, labāk izvēlēties vasaras riepas)
  • Pa kādiem ceļiem paredzēts pārvietoties? (Ja plānots veikt nelielus pārbraucienus, varat lemt par labu vissezonas riepām)
  • Cik svarīga Jums ir klusa un komfortabla braukšana? (Braukšanas komforts ar vasaras riepām noteikti būs lielāks)
  • Cik dinamisks autovadītājs Jūs esat? (Ja esat mierīgs braucējs, varat izvēlēties vissezonas riepas, taču, ja patīk dinamika, piemērotāka izvēle būs vasaras riepas.

  Jāpiebilst – vissezonas riepas ir piemērota izvēle arī tad, ja ziemas mēnešos automašīna netiek izmantota vispār vai arī pārbraucieni ir īsi un neregulāri. Agrā pavasarī vai vēlā rudenī, kad raksturīgi mainīgi un neparedzami laikapstākļi, vissezonas riepas var būt uzticamākas par vasaras riepām.

 • Vissezonas riepu testi

  Kā jau visas riepas, arī vissezonas riepas tiek testētas. Lai arī vissezonas riepas uzrāda sliktākus testa rezultātus, nekā kvalitatīvas konkrētai sezonai paredzētas riepas, tomēr tās noteikti būs labākas par nekvalitatīvām vai nodilušām sezonas riepām.

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties vissezonas riepas?

  Tāpat, kā tas ir citos gadījumos, arī, iegādājoties vissezonas riepas, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, nepieciešamais riepu izmērs (piemēram, vissezonas riepas r15, vissezonas riepas r16, vissezonas riepas r17, vissezonas riepas r18 u.c.), transportlīdzekļa tips, vēlamā riepu klase, cena u.c. aspekti.

  Pareizais riepu izmērs parasti norādīts gan transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā, gan speciālas uzlīmes veidā automašīnas durvju iekšpusē. Šī informācija atspoguļo gan vajadzīgo riepu izmēru un pieļaujamo slodzi, gan arī citus būtiskus faktus, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākās automašīnas riepas.

  Mūsu piedāvājumā populārākās vadošo ražotāju vissezonas riepas visām prasībām – izvēlieties kādu no budžeta, vidējā vai augstākajā klasē ierindotajām riepām, uzticiet to uzstādīšanu mūsu servisa darbiniekiem un brauciet droši!

Vairāk jautājumu

Vasaras riepu galerija