P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Bridgestone riepas

Tiek rādīti 1–40 no 276 rezultātiem

205/60R17 Bridgestone Blizzak LM005 93H DOT19

Bridgestone riepu izcilība un priekšrocības

Runājot par Bridgestone riepām, tās nosaukums ir kvalitātes, inovācijas un uzticamības mantojums, kas ilgst vairāk kā deviņus gadu desmitus. Kā viens no pasaules vadošajiem riepu ražotājiem Bridgestone ir pastāvīgi cēlis latiņu augstākā līmeņa riepu piegādē, kas atbilst dažādām braukšanas vajadzībām. Nedaudz iedziļinoties tajā, kas padara Bridgestone riepas par iecienītāko autovadītāju izvēli visā pasaulē:

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Jaunākās tehnoloģijas: Bridgestone apņemšanās ieviest inovācijas ir tās panākumu pamatā. Uzņēmums iegulda lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, lai ieviestu tirgū jaunākās riepu tehnoloģijas. Bridgestone riepām bieži ir uzlaboti materiāli, protektora raksti un savienojumi, kas uzlabo veiktspēju un drošību. 

Daudzveidīgs riepu klāsts: Bridgestone saprot, ka nav divu vienādu braucēju. Sākot ar vissezonas riepām un beidzot ar vasaras un ziemas iespējām, Bridgestone piedāvā plašu klāstu, lai apmierinātu jebkuru braukšanas apstākļu prasības. Tie piedāvā arī specializētas riepas augstas veiktspējas transportlīdzekļiem, kravas automašīnām un SUV, nodrošinot perfektu atbilstību jūsu vajadzībām.

Degvielas efektivitāte: Bridgestone ir apņēmusies nodrošināt ilgtspējību. Daudzas viņu riepas ir izstrādātas, lai uzlabotu degvielas efektivitāti, samazinot gan oglekļa emisijas, gan jūsu degvielas izmaksas.

Izturība un ilgmūžība: Bridgestone riepas ir slavenas ar savu ilgmūžību un izturību. Zīmola riepas ir izstrādātas tā, lai tās izturētu ikdienas braukšanu, samazinot vajadzību pēc biežas nomaiņas un ietaupot jūsu naudu ilgtermiņā.

Inovatīva Run-Flat tehnoloģija: Bridgestone run-flat riepas nodrošina autovadītājiem sirdsmieru. Šīs riepas ļauj turpināt droši braukt ierobežotu attālumu pat ar pārdurtu riepu, nodrošinot papildu drošību un ērtības.

Pasaules klases veiktspēja: Bridgestone augstas veiktspējas riepas ir labākā izvēle braukšanas entuziastiem. Ar izcilām saķeres, vadāmības un bremzēšanas iespējām šīs riepas uzlabo jūsu braukšanas pieredzi neatkarīgi no tā, vai braucat pa šoseju vai pārvietojaties pa līkumotiem kalnu ceļiem.

Videi draudzīgas iniciatīvas: Bridgestone ir apņēmusies samazināt savu ietekmi uz vidi. Viņi ir ieviesuši ilgtspējīgus ražošanas procesus, un daudzās viņu riepās ir izmantoti videi draudzīgi materiāli.

  Bridgestone riepu vēsture

  Bridgestone stāsts sākās 1931. gada pavasarī Japānā. Zīmols nosaukts tā dibinātāja, Shojiro Ishibashi vārdā, viņa uzvārdu pārtulkojot uz angļu valodu, kur “ishi”- stone un “bashi”- bridge. Otrā Pasaules Kara laikā, Bridgestone nostiprināja pozīcijas Japānas tirgū, ražojot riepas militārajai tehnikai. Japānai karā kapitulējot, radās virkne grūtību, tomēr Bridgestone neatkāpās un sāka papildus riepu ražošanai izgatavot arī gumijas izstrādājumus smagajai tehnikai un mašinērijai. Šāda biznesa diversifikācija, salikumā ar tā laika jaunāko tehnoloģiju pielietošanu 1950. gados, atļāva Bridgestone kļūt par lielāko riepu ražotāju Japānā, uzsākot ražot riepas arī velosipēdiem. Nākošajā desmitgadē, Bridgestone spēra tam laikam ļoti riskantu soli, atverot filiāli Amerikas Savienotajās Valstīs 1967. gadā, laikā kad rūgtas atmiņas par karu vēl bija iespiedušās daudzu Amerikāņu prātos. 

  Kā interesantu faktu var minēt to, ka, lai arī Bridgestona šobrīd ir lielākais pasažieru auto riepu ražotājs pasaulē, visvairāk riepas saražo LEGO. Ik gadu konstruktora mašīnām tiek saražotas vairāk kā 318 miljoni riepu.

  Pus gadsimtu pēc dibināšanas, 1982. gadā Bridgestone nāca klajā ar jaunumu- ziemas riepu bez radzēm, pirmo reizi riepu izstrādes vēsturē riepu gumijas sastāvā izmantojot mikroporas maisījumu. 1988. gadā Bridgestone apvienojās ar otru lielāko no Ziemeļamerikas riepu ražotājiem- Firestone, tajā pašā laikā nākot klajā ar virkni inovāciju, tajā skaitā arī “Uni-T”, ko izmanto arī mūsdienās, un pateicoties kam Bridgestone uztur līderpozīcijas tirgū vēl šodien. 

  Arī mūsdienās Bridgestone ražo ne tikai riepas vieglajiem un kravas auto. Zīmols ražo arī konveijera lentas, lidmašīnu riepas, hidrauliskās šļūtenes, “Urethane foam” matračus un Seismiskās izolācijas gultņus, kas pasargā kultūrvēsturiskas ēkas no postošām zemestrīcēm. Kā arī kopš 1997. gada Formula1 sacīkšu braucēji piedalās sacīkstēs ar Bridgestone riepām. Bridgestone veic pamatīgus ieguldījumus pasaules nākotnē, aktīvi nodarbojoties ar labdarību un zinātniskiem pētījumiem. Līdz ar to, Bridgestone ir šobrīd lielākais riepu ražotājs pasaulē, piedāvājot visplašāko produktu klāstu ar visdaudzpusīgāko pielietojumu.  

  Bridgestone – inovācijas nākamajām paaudzēm

  Bridgestone pieliek milzīgus pūliņus, lai radītu dabai un cilvēkiem draudzīgākus produktus. Viens no biežākajiem bojājumiem, kurus piedzīvo riepas ir to pārduršana, tāpēc Bridgestone ir nākuši klajā ar Airless sistēmu, kur riepas amortizācijai neizmanto saspiestu gaisu, līdz ar ko pārduršana nebūs šķērslis tam, lai pārvietotos. Bridgestone izgatavo arī riepas lidmašīnām. Nesen zīmols ir nācis klajā ar iespēju nomainīt nolietoto riepas protektoru, saglabājot veco karkasu. Tas būtiski samazina gumijas daudzumu, kas tiek izmantots riepas izgatavošanā un kalpo par dabai draudzīgu iniciatīvu. Bridgestone izgatavo arī Seismiskos Izolatorus, kas krasi samazina zemestrīču izraisītos bojājumus. Šādi Izolatori bieži tiek izmantoti kultūrvēsturiskām ēkām un muzejiem. Bridgestone riepas var iegādāties ar apziņu, ka zīmols peļņu izmantos, lai uzlabotu mūsu un mūsu bērnu nākotni.

  Kādas ir klientu atsauksmes par Bridgestone riepām?

  zigmars-e1477468676245

  Riepu un disku speciālists

  Zigmārs Gemis

  23304444

  Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Bridgestone riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

  Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
  TYREREVIEWS.Kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Bridgestone riepu priekšrocības:

  1. Premium klases riepas no lielākā ražotāja pasaulē.
  2. Ļoti klusas riepas, augstākais komforta līmenis.
  3. Izcilas vasaras un ziemas riepas.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski.
  7. Bridgestone nodarbojas ar labdarību un zinātnisko pētniecību.
  8. Augstākais drošības līmenis!
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

  Secinājumi

  Ar jaunākajām tehnoloģiskajām inovācijām apbruņotās Bridgestone riepas pasaules riepu tirgū ieņem līderpozīciju. Arī Latvijā tās ir iemantojušas zināmu popularitāti, un ne velti. Bridgestone riepu klāstā atrodamas drošas, uzticamas un kalpotspējīgas premium klases riepas. Salīdzinoši šaurā izvēle, pārsteidzošā kārtā, ietver sevī modeļus, kas piemēroti visdažādākajiem laikapstākļiem un klimatam. Ņemot vērā to, ka Latvijā temperatūras svārstās no +35°C vasarā līdz pat -20°C ziemā, gan Bridgestone vasaras, gan ziemas riepu modeļi spēj palikt sava uzdevuma augstumos jebkādos braukšanas apstākļos.

  zigmars-e1477468676245

  Riepu un disku speciālists

  Zigmārs Gemis

  23304444