P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Kormoran riepas

Kormoran riepu klāstā atrodamas riepas katrai gaumei. Pieejami riepu modeļi, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam un apstākļiem. Latvijā popularitāti ieguvušas gan Kormoran UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepas, gan arī zīmola komerctransporta riepu modeļi.

Tiek rādīti 1–40 no 83 rezultātiem

225/50R17 Kormoran UHP 98V XL FR (Michelin)

Kormoran riepas izceļas ar teicamu kvalitāti par pieejamu cenu. Kormoran riepu klāstā atrodamas riepas jebkādai gaumei. Zīmola produkcija stiepjas no teicamiem vasaras riepu modeļiem līdz pat ziemas un vissezonas riepām, kas piemērotas gan vieglajiem, gan SUV jeb apvidus auto, kā arī komerctransportam. Kormoran riepas izceļas ar augstiem drošības un komforta rādītājiem, kā arī ar teicamu cenas un veiktspējas attiecību! 

Kormoran riepas piedāvā uzticamu braukšanas pieredzi gan uz sausa, gan uz slapja ceļa seguma. Šīs riepas ir pazīstamas ar izcilu saķeri un stabilitāti, kas nodrošina drošu braukšanu visos laika apstākļos. Turklāt, izvēloties Kormoran, jūs ne tikai baudīsiet labu veiktspēju, bet arī ieguldīsiet vides aizsardzībā, jo šī uzņēmuma riepas ir izstrādātas, ņemot vērā ilgtspējīgas ražošanas prakses. Tādēļ, izvēloties Kormoran riepas, jūs ne tikai investējat savā drošībā, bet arī veicināt ilgtspējīgu un videi draudzīgu braukšanas pieredzi.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Kormoran riepas – Eiropā radītas un tās tirgum paredzētas

Eiropas klimatisko apstākļu diapazons ir ļoti plašs. Kontinenta Dienvidos plaši sastopami vienmēr uzkarsuši ceļi, kas 350 dienas gadā ar mitrumu nesastopas. Turpretī Eiropas Ziemeļos, virs polārā loka, valda mūžīgs sasalums. Tāpēc Eiropas riepu ražotāju rokās ir sarežģīts uzdevums – radīt riepu klāstu, kas spēj pielāgoties iespējami skarbākajiem gan vasaras, gan ziemas apstākļiem. Ar īpaši izstrādātu protektora dizainu un gumijas sastāvu, kas nodrošina lielisku saķeri un samazina rites pretestību, Kormoran riepas ir lielisks risinājums visos gadalaikos – vai tā ir karstākā vasaras svelme, vai arī stindzinošs sals.

Kormoran riepu produkcija

Michelin izsenis ir viens no atpazīstamākajiem riepu ražotājiem pasaulē. 225/55R18 Kormoran SUV Snow 102V - Vissezonas riepas / Ziemas riepasTas ir pazīstams, galvenokārt, riepu augstās veiktspējas, braukšanas komforta un kvalitātes dēļ un lielu daļu šo īpašību tas devis arī savam meitas uzņēmumam – Kormoran. Lai arī Kormoran riepas pieejamas par līdz pat 70% zemāku cenu, nekā premium brendu riepas, tās veiktspējas ziņā atpaliek par ne vairāk kā 7%. Izskaidrojums tam ir zīmola rūpnīcas izvietojums Austrumeiropā, kur darbaspēks ir krietni lētāks. 

Kormoran riepas īpaši pazīst smagā transporta un autobusu riepu sektorā, kur kvalitātes standarti Eiropā ir īpaši augsti. Tas uzņēmuma patstāvīgi liek domāt par produkta pilnveidošanu, jo riepu tirgus ir piesātināts ar kvalitatīvu produkciju. Ražošanas koncentrēšana Austrumeiropā ir būtisks solis. Tas nodrošina to, ka, lai gan riepas ir augstas kvalitātes, tās joprojām ir lētākas kā vispārzināmi vidēji augstas kvalitātes riepu produkti Eiropā.

Kormoran riepu kvalitāte

Kormoran ceļ vidējās klases latiņu, ja runājam par kvalitāti un veiktspēju katram transportlīdzekļa tipam. Kormoran riepas tiek ražotas kā lētāka alternatīva slavenajām Michelin riepām, reizē saglabājot Michelin riepu labās īpašības un uzticamību. Kvalitāte ir tā īpašība, kas raksturo Kormoran un to atspoguļo augstais nodilumizturības koeficients. Lieliska veiktspēja ir vēl viens faktors, kas raksturo šo brendu. Kormoran riepas piedāvā ne tikai gludu un vienmērīgu braukšanu, bet arī ilgtermiņā ļauj ietaupīt degvielu. Bieži, iegādājoties lētas riepas no nepazīstama ražotāja, pēc sezonas nākas secināt, ka riepas jau ir jāmaina. MMK Riepu servisa speciālisti uzsver, ka izvēloties Kormoran riepas, varat būt pārliecināti, ka šīs riepas spēs pilnvērtīgi nodrošināt savas funkcijas arī vairāk kā pēc vienas sezonas. Kormoran riepas nezaudē savas īpašības un ir noturīgas pret sakarsušu ceļa segumu, zemām temperatūrām un slapjiem ceļiem. Zīmols piedāvā gan vissezonas, gan atseviški vasaras un ziemas riepu modeļus. Ir grūti pieņemt lēmumu, ja ir tik daudz no kā izvēlēties, taču jūsu izvēle vienmēr būs lieliska ar Kormoran.

Kormoran riepu vēsture

Kormoran riepu pirmssākumi meklējami tālajā 1935.gadā, kad rūpnīcā, kurā šobrīd tiek ražotas Kormoran riepas, sāka dažādu gumijas izstrādājumu ražošanu. Attīstoties autotransporta nozarei, 20. gadsimta vidū, 1959. gadā, no rūpnīcas konveijera izripoja pirmā riepa, kas tagad, vairāk kā pus gadsimtu vēlāk, iekarojusi miljoniem autovadītāju sirdis un kļuvusi par riepu vidējās klases ikonu. 

Kormoran tāds, kādu mēs to pazīstam šodien, kļuvis vairāku sadarbību rezultātā. Pirmā sadarbība dibināta 1974. gadā ar tā laika riepu ražošanas gigantu BFGoodrich, kopīgi radot vairākus no tā laika spilgtākajiem riepu modeļiem. Patstāvīgas gaitas riepu ražošanā Kormoran uzsāka 1994. gadā, kad, sadarbībā ar Stomil-Olsztyn tika uzsākta komerctransporta un vieglo pasažieru auto riepu ražošana. 

1997. gads zīmolam atnesa jaunas sadarbības iespējas ar vienu no pasaulē lielākajiem un neapšaubāmi visatpazīstamākajiem riepu ražotājiem – Michelin. Desmit gadus un vairāk kā miljons riepu vēlāk, Michelin kļuva par Kormoran lielāko akcijas daļu īpašnieci, uzsākot jaunu ēru vidējās klases riepu segmentā. Šobrīd, Kormoran riepas rotā vairāk kā miljons autovadītāju spēkratus un tās pieejamas gan vieglajiem pasažieru un SUV jeb apvidus auto, gan arī komerctransportam – mikroautobusiem, smagajiem auto un autobusiem. 

Pircēju vērtējums

Izvērtējot pircēju atsauksmes pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā TYREREVIEWS, zemāk redzamajā tabulā apskatāmi populārākie Kormoran modeļi un to vērtējumi skalā līdz 100.

Attēls Sezona un modelis Vērtējums uz sausa asfalta Vērtējums uz slapja asfalta Vērtējums sniegā Braukšanas komforts Nodilumizturība Vai iegādātos atkārtoti?
Kormoran UHP jaunas riepas eiropas riepas michelin Vasaras riepas:
Kormoran UHP
Cena sākot no: 51 EUR
85/100 71/100 N/A 81/100 84/100 77/100
175/65R15 Kormoran Road Performance 84H - Vasaras riepas Vasaras riepas:
Kormoran Road Performance
Cena sākot no: 37 EUR
80/100 65/100 N/A 79/100 73/100 64/100

Kormoran riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Kormoran riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Kormoran riepu plusi: 

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan arī braukšanai cauru gadu.

– Engineered in Germany.
– Michelin riepu ražošanas pieredze un tehnoloģijas.
– Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam.
– Uzlabots gumijas sastāvs (palielināta nodilumizturība).
– Augstas kvalitātes riepas uzbūve.
– Optimālas veiktspējas īpašības gan ziemā, gan vasarā. Labas vadāmības īpašības dažādos laika apstākļos. 
– Riepas izturīgas pret triecieniem (pastiprināta bortu uzbūve).
– Klusas riepas, labi rādītāji.
– Dziļš protektors.
– Garantija.

Kopumā raugoties, Kormoran piedāvā kvalitatīvas, klusas, izturīgas un ilgmūžīgas Michelin grupas, Eiropas tipa vissezonas/ziemas riepas. Arī vasaras riepu modeļu klāstā atrodami veiktspējīgi un nodilumizturīgi riepu modeļi. Tās piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan citviet Eiropā. Daudzi klienti Kormoran riepas izvēlas atkārtoti.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kuras ir populārākās Kormoran vasaras riepas?

    Kormoran UHP ir Michelin grupas augstas kvalitātes vasaras riepas. Asimetrisks protektora raksts – uzlaboti veiktspējas rādītāji. Uzlabota nodiluma izturība. Palielināts protektora dziļums un uzlabota protektora bloku izturība. Augsta veiktspēja uz slapjām un sausām ceļa virsmām. Riepas dizainētas lai saglabātu komfortablu sajūtu arī pie dinamiskas braukšanas.

  • Kuras ir populārākās Kormoran ziemas riepas?

    Kormoran Snow Eiropas tipa frikcijas ziemas riepas vieglajām automašīnām, paredzēta braukšanai maigos ziemas apstākļos līdz -20 ° C. Riepas nodrošina drošību uz ziemas slidenajām virsmām, kā arī uz sausa asfalta, vienlaikus apvienojot augstu noturību pret akvaplanēšanu, stabilu kontroli, īsu bremzēšanas ceļu un gludu, patīkamu braukšanas gaitu.