P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Yokohama riepas

Yokohama riepu klāstā atrodami teicami riepu modeļi jebkurai gaumei un braukšanas stilam. Zīmols pilnveido savus riepu modeļus, riepas testējot autosportā, kā piemēram Super Formula.Latvijā augstu popularitāti ieguvuši gan Yokohama UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepu modeļi, gan zīmola Skandināvijas tipa ziemas riepas un radžu riepu modeļi.

Tiek rādīti 1–40 no 666 rezultātiem

195/55R15 Yokohama BluEarth-4S AW21 89V XL

Yokohama riepas ir viens no lielākajiem Japāņu premium klases riepu ražotājiem. Šī zīmola riepas bieži ierindojas pasaules riepu testu augšgalā, pateicoties augstai kvalitātei, izcilām saķeres īpašībām un nepārspējamam braukšanas komfortam. Turklāt, Yokohama riepas ir populāras ne tikai starp autovadītājiem, bet pat tādi auto ražotāji kā BMW, Audi, Mercedes, Toyota un daudzi citi tās iekļauj savu auto standartkomplektācijā!

Lai sasniegtu augstākos kvalitātes rādītājus, Yokohama riepas tiek rūpīgi testētas ne tikai rūpnīcās un zīmola testu poligonos, bet pat autosprinta sacīkstēs visā pasaulē. Tās tiek uzstādītas tādiem jaudīgiem auto kā Porsche un pakļautas maksimālai slodzei, lai veiktu nepieciešamos uzlabojumus un patērētājam piegādātu vis pilnveidotāko produktu, kas iespējams.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Yokohama riepu vēsture

Yokohama riepas tika dibinātas tālajā 1917. gadā, kad sadarbību uzsāka Japānas elektrokabeļu ražotājs Yokohama Electric Cable Manufacturing Company un arī mūsdienās plaši pazīstamais riepu ražošanas gigants BF Goodrich. Šobrīd Yokohama ir viens no pasaulē lielākajiem riepu ražotājiem, ik gadu apgrozot vairāk kā 5 miljardus ASV dolāru. Zīmola riepas tiek ražotas modernākajās rūpnīcās Japānā, kur tiek nodarbināti 2’100, tostarp daudzi no pasaules labākajiem inženieriem.

Yokohama šobrīd ir viens no TOP10 lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Savu vietu labāko starpā, zīmols izcīnījis ar neatlaidīgu darbu, augstākajiem kvalitātes standartiem un lieliem ieguldījumiem tehnoloģiskajās inovācijās. 

Yokohama riepas labākai nākotnei

Lielu daļu apgrozījuma, Yokohama iegulda tehnoloģiskajā izpētē ar mērķi kādreiz kļūt par lielāko riepu ražotāju pasaulē. Yokohama riepas izceļas ar augstākās klases veiktspējas rādītājiem, pateicoties atjautīgiem risinājumiem un dabīgiem materiāliem to gumijas sastāvos. Milzīgu lomu tehnoloģiskajā izpētē spēlējusi arī dalība Formula2, Formula3, kā arī rallijā, kur riepas ir atslēgas elements uzvaras kaldināšanā.

Lai arī vēl mūsdienās riepas ar cauruma pašaizlīmēšanās funkciju ir diezgan liels retums, kas pieejams vien premium brendu riepām, Yokohama ar šāda tipa riepām klajā nāca jau tālajā 1975. gadā.

Krietni pirms vairuma citu riepu ražotāju, jau 1993. gadā, rūpēs par dabu, Yokohama uzsāka oglekļa emisiju samazināšanu, kā arī dabīgu sastāvdaļu izmantošanu riepu gumijas sakausējumos. Kā pazīstamāko no tiem var minēt Orange Oil S jeb apelsīnu miziņu eļlas tehnoloģiju. Tā mūsdienās tiek izmantota lielākajā daļā Yokohama riepu. Apelsīnu miziņu eļļa ir viens no lipīgākajiem dabiskajiem materiāliem. Tās izmantošana riepu izgatavošanā uzlabo saķeri ar jebkādu ceļa segumu, palielina nodilumizturību un samazina rites pretestību. Jāpiemin, ka zīmols ne tikai samazina CO2 emisijas, bet ir iestādījis jau vairāk kā 1’300’000 koku.

Pircēju vērtējums

Izvērtējot pircēju atsauksmes pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, zemāk redzamajā tabulā apskatāmi populārākie Yokohama modeļi un to vērtējumi skalā līdz 100.

Attēls Sezona un modelis Vērtējums uz sausa asfalta Vērtējums uz slapja asfalta Vērtējums sniegā Braukšanas komforts Nodilumizturība Vai iegādātos atkārtoti?
Yokohama BluEarth-GT AE51 - Vasaras riepas MMK Riepu Serviss Vasaras riepas:
Yokohama BluEarth-GT AE51
Cena sākot no: 57 EUR
89/100 80/100 N/A 83/100 78/100 80/100
205/55R16 Yokohama BluEarth*Winter V906 91T - Ziemas riepas Vissezonas riepas:
Yokohama BluEarth*Winter V906
Cena sākot no: 60 EUR
85/100 85/100 80/100 65/100 60/100 80/100

Yokohama riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Yokohama riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Tokohama riepu grupa ir bāzēta Japānā un tas šobrīd ir viens no TOP10 lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē, apsteidzot tādus zīmolus kā Toyo un Maxxis. Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja.  Augstā kvalitāte ir padarījusi uzņēmumu par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Yokohama riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Hankook riepu riepu priekšrocības.

 1. Izcila saķere gan uz mitra ceļa seguma, gan sniegā!
 2. Ļoti īss bremzēšanas ceļš!
 3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
 4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
 5. Lielākā daļa modeļu ir pieejama ar XL stiprinātajiem bortiem!
 6. Spēcīgi un izturīgi borti,  lielākoties ar disku aizsargmalu!  
 7. Vairāk kā 40 ziemas un vasaras modeļi – atbilde jebkuriem laikapstākļiem!
 8. Augsti rādītāji riepu testos !
 9. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

Kopumā raugoties, Yokohama riepas ne velti iekarojušas visas pasaules autobraucēju sirdis. Hankook plašākai publikai piedāvā augstas kvalitātes riepas teju visos iespējamajos izmēros. Zīmols jau gadiem ieņem pozīcijas pasaules riepu ražotāju TOP 10, pateicoties augstai produktu kvalitātei.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur ražotas Yokohama riepas?

  Yokohama riepas tiek ražotas Japānā. Zīmols ražo Premium kvalitātes, vasaras, vissezonas un radžu riepu modeļus.

 • Kas ir populārākās Yokohama vasaras riepas?

  Yokohama BluEarth-GT AE51 ir augstākās kvalitātes jeb Premium klases vasaras riepu modelis. Tas veidots ar universālām veiktspējas īpašībām gan uz sausa un slapja asfalta, gan arī grants vai meža ceļiem. Šis riepu modelis izceļas arī ar teicamiem komforta, nodilumizturības un degvielas ekonomijas rādītājiem. Modelis paredzēts kompaktklases un vidēja izmēra vieglajām automašīnām.

 • Kas ir populārākās Yokohama ziemas riepas?

  Yokohama iceGUARD iG53 ir Skandināvijas tipa jeb mīkstā sastāva riepu modelis, kas paredzēts braukšanai skarbos ziemas apstākļos. Šīs riepas izcīnījušas milzīgu popularitāti pasaules autobraucēju vidū, pateicoties neskaitāmiem tehnoloģiskiem risinājumiem, kā arī teicamai cenas un veiktspējas attiecībai.