P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Sailun riepas

Sailun riepu klāstā atrodamas riepas katrai gaumei. Pieejami riepu modeļi, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam un apstākļiem. Latvijā popularitāti ieguvušas gan Sailun UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepas, gan arī zīmola Skandināvijas tipa jeb mīkstā sastāva riepu modeļi.

Tiek rādīti 1–40 no 826 rezultātiem

175/65R15 Sailun Atrezzo 4Seasons 88H XL RP

Sailun riepas iekarojušas lielu popularitāti ASV un Eiropā, tostarp arī Latvijā to augstās kvalitātes un pieejamās cenas dēļ. Sailun ir pirmais Ķīnas riepu ražotājs, kas ieguvis Vācijas TÜV SÜD sertifikātu tādiem riepu modeļiem kā Sailun Ice Blazer Alpine+ un Sailun Atrezzo ZSR.  Zīmola produkcijā atrodami teicami vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļi, kas piemēroti gan vieglajiem, gan SUV jeb apvidus auto, kā arī komerctransportam un pieejami MMK riepu centros. Tie izceļas ar augstiem drošības un komforta rādītājiem, kā arī ar teicamu cenas un veiktspējas koeficentu!

Sailun rūpnīcas ik gadu saražo 40 miljonus vieglo automašīnu riepu. No tām, 7 miljoni jaunu Sailun riepu tiek uzstādītas automašīnām Eiropā. Zīmols savu produkciju tirgo vairāk kā 150 valstīs un ir divpadsmitais lielākais riepu ražotājs pasaulē.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:



Riepu ražošana

Sailun riepas tiek ražotas, ņemot vērā jaunākās riepu nozares tendences. Riepu dizaina un gumijas maisījumu izstrādē tiek piesaistīti valsts vadošie speciālisti, patstāvīgi paceļot budžeta klases riepu standartus arvien līdz jauniem augstumiem.  Kā jau iepriekš minēts, nav transportlīdzekļu veida, kam Sailun riepas neražotu, sākot ar vismazākā izmēra vieglajiem auto un pat piekabēm, līdz pat apvidus un kravas automašīnām. Sailun riepu protektora raksti nereti tiek veidoti, smeļoties iedvesmu no daudziem premium klases ražotājiem. Paskatoties tuvāk, zīmola riepu gumijas sastāvos arvien biežāk redzamas tādas iezīmes, kā paaugstināta nodilumizturība, skaņas apslāpēšana un noturība pret ekstrēmu karstumu vai bargu salu, kas vēl salīdzinoši nesen bija novērojams tikai premium klases riepu gumijas maisījumos. 

Par Sailun riepu kvalitāti liecina arī to lielais pieprasījums, ik gadu visā pasaulē tiek pārdotas vairāk kā 45 miljoni Sailun riepu, jo cilvēki arvien biežāk, ne tikai riepu industrijā, izvēlas lētākas Ķīnā ražotas alternatīvas, kuras no salīdzinoši dārgajiem premium klases ražojumiem kvalitātes ziņā atpaliek pavisam nedaudz un šī atšķirība ar katru gadu tikai sarūk. 

Sailun riepu klāsts

Latvijā pieejami visi jaunākie Sailun riepu modeļi, kuros ietilpst vasaras riepas, vissezonas riepas, ziemas riepas ar radzēm un pat Allterrain riepas bezceļu automašīnām. Ar katru gadu šis klāsts tiek papildināts ar jauniem riepu modeļiem un produkcijas kvalitātes ziņā daudzi riepu modeļi ierindojas pasaules top 10 pasaules līderiem. Droši var teikt, ka Sailun riepu klāstā atradīsies riepa katrai gaumei – pieejamas standarta vasaras riepas, Ultra High Performance, Allterrain, Mudterrain, Highterrain, M+S, 4 seasons, vissezonas riepas, ziemas riepas ar radzēm un mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas.

Sailun riepas – zīmola vēsture

Sailun riepu vēstureSailun riepas un to pirmsākumi meklējami Ķīnā, kad Sailun gumijas ražotne uzsāka sadarbību ar Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju centru. Par Sailun panākumu stūrakmeni kalpo augsta izstrādājumu kvalitāte, tandēmā ar plašākai publikai pieejamu cenu. Zīmols jau sākotnēji ieviesis augstus kvalitātes standartus, nākot klajā ar produktiem, kas ne tikai izcīnījuši savu vietu budžeta klases augšgalā, procesā izveidojot pavisam jaunu, savu Premium budget klasi, bet arī spēj konkurēt ar vidējās vai pat premium klases riepu modeļiem. To apliecina arī apbalvojumi un sertifikāti, kurus guvis zīmols. Par spilgtāko piemēru tam kalpo TÜV SÜD sertifikāts, kuru kā pirmā Ķīnas riepa vēsturē ieguvusi Sailun Alpine+.

Sailun riepas Latvijā pazīstamas jau vairāk kā 15 gadus, zīmola piedāvājumu klāstā pieejamas riepas gan vieglajiem, gan SUV jeb apvidus auto, kā arī komerctransportam. Pieejami gan augstas kvalitātes vasaras, gan arī ziemas un vissezonas riepu modeļi, kuru izgatavošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes iekārtas.

Neskatoties uz to, ka uzņēmums ir dibināts 2002. gadā un ir salīdzinoši jauns, Sailun riepas iecienījuši jau vairāk kā 100’000 autovadītāju Latvijā un vairāk kā 10’000’000 visā pasaulē, ierindojot to pasaules riepu ražotāju top 15. Uzņēmums arī izvirzījis mērķi līdz 2025.gadam iekļūt labāko desmitniekā. 

Sailun riepas nākotnē

Lai arī šī brīža Sailun riepu produkcija stiepjas tālu un plaši, zīmols lielāko daļu ienākumu gūst no vieglo pasažieru auto riepu tirdzniecības. Ir pašsaprotami, ka lai zīmols turpinātu attīstīties, daudz līdzekļu jāiegulda jaunāko tehnoloģiju izpētē un to ieviešanā savos produktos. Tieši tāpēc, Sailun iegulda vairāk kā 30% no visiem ienākumiem izpētē un tālākā attīstībā. Jāpiemin, ka pērkot Sailun riepas, daļa samaksātā tiek ziedota World Child Cancer organizācijai. Sailun ir arī oficiālais futbola kluba Valencia sponsors, atbalstot arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu un ar savu logo rotājot tādu sportistu kā Karlosa Solera formastērpus.

Pircēju vērtējums

Izvērtējot pircēju atsauksmes no visas pasaules, zemāk redzamajā tabulā apskatāmi populārākie Sailun modeļi un to vērtējumi skalā līdz 100.

Attēls Sezona un modelis Vērtējums uz sausa asfalta Vērtējums uz slapja asfalta Vērtējums sniegā Braukšanas komforts Nodilumizturība Vai iegādātos atkārtoti?
Sailun Atrezzo ZSR Vasaras riepas ar fonā auto lietajiem diskiem Vasaras riepas:
Sailun Atrezzo ZSR
Cena sākot no: 38 EUR
81/100 69/100 N/A 74/100 71/100 78/100
Sailun Ice Blazer Alpine EVO 1 - Vissezonas riepas / Ziemas riepas ar lietajiem diskiem un riepām fonā mmk riepu servisā Vissezonas riepas:
Sailun Ice Blazer Alpine EVO 1
Cena sākot no: 40 EUR
90/100 86/100 78/100 80/100 84/100 87/100
sailun-wst3-jaunas-ziemas-ms-riepas-mmk-riepu-serviss-mezciems Ziemas riepas:
Sailun Ice Blazer WST3
Cena sākot no: 37 EUR
65/100 60/100 45/100 60/100 70/100 50/100

Sailun riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Sailun riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Ar Sailun riepām Latvijā brauc vairāk nekā 90000 autobraucēju! Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Sailun riepas un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju, šīs ir galvenās Sailun riepu priekšrocības:

 1. Kvalitāte daudz augstāka par samaksāto naudu,
 2. Ideāli piemērotas Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem,
 3. Ņemot vērā Sailun jaunāko tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no augstākas klases riepām,
 4. Testi uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības,
 5. Palielināta drošība pret akvaplanēšanu,
 6. Labi rādītāji visos Latvijas apstākļos,
 7. Pastiprināta borta uzbūve,
 8. Disku aizsargmalas,
 9. Klusas riepas.

Kopumā raugoties, Sailun riepas ne velti iekarojušas Latvijas un pasaules autobraucēju sirdis. Sailun plašākai publikai piedāvā augstas kvalitātes riepas teju visos iespējamajos izmēros. Pieejamas riepas jebkurai gaumei, braukšanas apstākļiem un stilam par visiem pieejamu cenu. Sailun ar straujiem soļiem turpina tuvoties pasaules riepu ražotāju TOP 10, regulāri nākot klajā ar jauniem, augstas kvalitātes riepu modeļiem.

Brauc droši, brauc ar SAILUN!

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kādas riepas ražo Sailun?

  Zīmols piedāvā gan UHP (Augstas veiktspējas) vasaras riepas, kas saķeri saglabā pat dinamiskos braukšanas apstākļos, gan ar TÜV SÜD kvalitātes sertifikātu apbalvoti vissezonas riepu modeļi, gan arī teicamas Skandināvijas tipa jeb mīkstā sastāva ziemas riepas rūdītiem ziemas apstākļiem. 

 • Kas ir populārākais Sailun vissezonas riepu modelis?

  Sailun Ice Blazer Alpine Evo 1ja meklējat budžeta klases riepas ar premium klases riepu iezīmēm, MMK riepu servisa speciālisti iesaka izvēlēties Sailun Ice Blazer Alpine Evo 1. Šī modeļa protektora raksts ir aizņemts no Hankook i’Cept Evo2 un aizgūtas arī šī modeļa labākās īpašības. Tas nodrošina gludu, klusu un patīkamu gaitu, kā arī augstu veiktspēju sniega putrā un uz slapja vai sausa asfalta, turklāt, šī modeļa riepas apveltītas arī ar lielisku cenu!

 • Kas ir populārākais Sailun ziemas riepu modelis?

  Sailun Ice Blazer Arctic mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepu modeļu līnija Sailun Ice Blazer Arctic un tā variācijas – Arctic SUV un Arctic Evo ir vispiemērotākā izvēle tiem, kas ziemā vēlas saglabāt ne tikai augstu drošības, bet arī komforta līmeni, kā arī ar tām var droši pārvietoties pa rietumeiropu, kur ziemas riepas ar radzēm nav atļautas. Šie Sailun riepu modeļi darināti no elastromēriem bagāta, augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas izcili saglabā elastību zemās gaisa temperatūrās. 

 • Kas ir populārākais Sailun vasaras riepu modelis?

  Sailun Atrezzo ZSR2 ir teicamas kvalitātes, budžeta klases UHP vasaras riepu modelis. Tas izceļas ar īsu bremzēšanas ceļu un augstiem saķeres un manevrētspējas rādītājiem pat lielos braukšanas ātrumos.