P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Toyo riepas

Tiek rādīti 1–40 no 212 rezultātiem

175/75R16C Toyo Observe Van 101/99S

TOYO RIEPAS – INOVATĪVS UZŅĒMUMS

Toyo riepas pasaulē pazīstamas jau vairāk nekā 75 gadus, no kuriem vairāk kā 40 gadus uzņēmums darbojas arī Eiropas robežās. Toyo riepas par pamatvērtībām uzskata nemitīgu inovāciju ieviešanu praksē, kvalitāti ik vienā ražošanas etapā, lieliskus riepu veiktspējas rādītājus un profesionālu klientu apkalpošanu.  Toyo, kopā ar meitas uzņēmumiem un partneriem, nodrošina iepriekšminēto vērtību pielietošanu praksē teju visos kontinentos. Plašais uzņēmuma tīkls darbojas Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā kā arī vidējos Austrumos un Okeānijā.

Toyo riepas tika dibinātas Japānā, kas jau izsenis zināma kā tehnoloģiju un inovāciju lielvalsts. Uzņēmums tika dibināts 1945. gadā, kas salīdzinot ar dažiem Eiropas riepu ražotājiem nešķiet nemaz tik sen, tomēr savas inovatīvās pieejas rezultātā, tas nostiprinājies starp industrijas līderiem. Toyo riepas sevi pieteica ar nosaukumu “Toyo Tire & Rubber Co” un ražoja dažādus uz gumijas bāzētus produktus. Pirmās auto riepas dienasgaismu piedzīvoja 1961. gadā.

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība: TOYO RIEPAS – IESKATS VĒSTURĒ

Jau 1949. gadā uzņēmuma akcijas tika reģistrētas biržā Osakā. Turpmākajos gados attīstība neapstājās ne uz mirkli, tika būvētas arvien jaunas un jaunas rūpnīcas, radās pirmās ražotnes ārvalstīs. Toyo riepas bija pirmais japāņu ražotājs, kurš 1966. gadā uzsāka ražošanu ASV, līdz ar to ieņemot korpurācijas statusu. Sākotnēji šī filiāle bija vien neliels ofiss Kalifornijas dienvidos un par milzu ražotnēm vēl tikai sapņoja. Bija nepieciešami 33 gadi, lai šī filiāle pāraugtu kompānijā ar nosaukumu “Nitto Tire North America”, kas uz doto brīdi atbild par visu Ziemeļamerikas tirgu.

Eiropā Toyo riepas parādījās 1975. gadā Vācijā, kad tika izveidots uzņēmums Toyo Reifen GmbH.  Pēc tam 1981. gadā tika izveidots uzņēmums Toyo Tyre UK Apvienotajā Karalistē un 1989. gadā — Toyo Banden B.V Nīderlandē. 2005. gadā tika radīts jauns uzņēmums Toyo Tire Europe, kas kalpoja kā Toyo galvenā mītne Eiropā. Filiāles uzdevumos ietilpst jaunu sadarbības attiecību izveidošana, kā arī jau esošo nostiprināšana. Tā pat Eiropas galvenajai mītnei jānodrošina visu kvalitātes standartu noturēšana un jaunu produktu popularizēšana Eiropas valstīs. Krievijā filiāle parādījās 2008 gadā bet 2014. gadā pie kopīgas filiāles tika Vācija un Austrija.

TOYO RIEPAS – NO IKDIENAS LĪDZ SACĪKŠU TRASEI

Toyo riepas ir noslēguši vairākus desmitus biznesa savienību ar citiem lielajiem ražotājiem, kā piemēram leģendārajiem itāliešiem Pirelli, amerikāņu Goodyear, kā arī pašu japāņu Yokohama un citiem. Pieredzes apmaiņa ļāvusi Toyo ražot izcilas kvalitātes riepas teju visiem transporta veidiem. Kā par piemēru minot videi draudzīgo NanoEnergy vieglo automašīnu vasaras riepu līniju vai tik ļoti izslavēto Open Country riepu līniju SUV un 4 x 4 klases automašīnām. Atzīstamas kvalitātes produkcija ir pieejama arī komercauto segmentam, tomēr iespējams vislielāko popularitāti zīmolam deva tieši visdažādāko sporta auto riepu ražošana, no kurām iedvesmojoties radās arī augstas veiktspējas Proxes riepu līnija ikdienas un luksus auto līnijām.

Vairāki Open Country SUV un 4 x 4 līnijas modeļi, ar nelielām modifikācijām, ir piedalījušies bezceļu autosportā. Vairākās arī tiekot pie panākumiem, tā piemēram trofejas ir gūtas Dakāras rallija posmos, Baja 1000 sacīkstēs u.c. 

Tā pat Toyo riepas ļoti sekmīgi tiek izmantotas dažādu klašu ātrumsacīkstēs, kur par piemēru uzreiz jāmin Proxes R888 un atjaunotais modelis Proxes R888R, kuri ar izciliem panākumiem joprojām tiek izmantoti sacensībās. Toyo produkcijas kvalitāti pierāda arī dalība Spa 24 stundu un VLN izturības sacīkstēs. Arī luksusmašīnas nav aizmirstas, ņemot dalību Apvienotās karalistes Porsche meistarsacīkstēs. 

2020. gadā Toyo riepas ir kļuvušas par pirmo izvēli vairāku milijonu autovadītāju vidū. Neskaitot standarta vieglos auto Toyo ļoti ātri reaģēja uz 21. gadsimta Japānā dzimušo drifta un streetracing auto straujo popularitātes vilni. Ikviens kurš ir kaut nedaudz pazīstams ar šo ekstrēmo, nu jau autosporta statusu ieguvušo klasi, zinās, ka izcilas kvalitātes riepas ir pamats labiem panākumiem un izdzīvošanai ielu sacīkstēs. Starp citu, kompānija ir ieguvusi šādu popularitāti ne tikai tāpēc, ka tās produkti nodrošina maksimāli iespējamo vadāmību un saķeri, bet gan tāpēc, ka Toyo riepas pamatīgi nopūlējās, lai ielu sacīkstes vispār tiktu atzītas un vietām pat legalizētas.

Interesants fakts – TOYO riepām nav nekāda sakara ar auto pasaules milzi TOYOTA.

 

Toyo riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Toyo riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Toyo riepas kā savu pirmo izvēli atzinuši vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Toyo tiek pieskaitīts vidējās klases segmentam, kas gan vairāk ir balstīts uz salīdzinoši pieejamo riepu cenu, jo riepu kvalitāte un veiktspēja ir pietuvināta premium klasei. Brīdī, kad klienti iegādājas šī brenda riepas, bieži dzirdam tādas frāzes kā – pārbaudīta vērtība, japāņu produkcijai var uzticēties un – labāk piemaksāju, bet braucu droši.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Toyo riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Toyo riepu plusi:

  1. Lieliskas vidējās klases riepas, kas ir tuvu premium kvalitātei!
  2. Liela modeļu izvēle gan ziemas, gan vasaras sezonām!
  3. Atkarībā no izmēra un modeļa  – stiprināti borti !
  4. Atkarībā no izmēra un modeļa  – disku aizsargmala!  
  5. Starptautiski atzīti bezceļu modeļi! 
  6. Stabili un pārliecinoši rādītāji riepu testos!
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  8. Uzņēmums domā par apkārtējo vidi – NanoEnergy sērija!
  9. Moderns un attīstīts streetracing riepu segments!

Secinājumi

Ko varam secināt par Toyo riepām? Pirmām kārtām tās ir riepas cilvēkiem, kuri zin ko meklē. Ja esat moderni domājošs cilvēks, kam rūp apkārt notiekošais, tad Toyo riepas piedāvā savu videi draudzīgo līniju. Ja jums pieder 4 x 4 auto, patīk doties zvejā vai medībās, vai vnk dzīvojat grūti piebraucamā vietā, tad jums lieliski varētu derēt kāds no Toyo Open Country modeļu klāsta. Ja plānojat uzsākt vai jau nodarbojaties ar kādu no autosporta veidiem, piemēram driftu vai ralliju, tad viens no pirmajiem riepu ražotājiem uz ko skatīties noteikti būs Toyo riepas, jo tās ar lieliskiem panākumiem sevi ir pierādījušas dažādos autosporta veidos. 

Šī koncerna saražotā produkcija noteikti neiederās budžeta klasē. Riepu izstrādes proecesā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas loģiski sadārdzina riepu, toties nekad neesam dzirdējuši par brāķētu vai nekvalitatīvi uzražotu riepu. Neskatoties uz to produkcija nav pārspīlēti sadārdzināta un joprojām ir pieejama vidējam Latvijas iedzīvotājam. Riepas atkarībā no modeļa ir klusas un sniedz pārliecinošu sniegumu jebkuros braukšanas apstākļos.

Toyo riepas ir diezgan plaši pieejamas abos MMK Riepu Serviss centros Rīgā. Mūkusalas 72D un Biķernieku 121K, zvani droši vai vislabāk – brauc ciemos !

Esi mūsdienīgs un pārliecināts autovadītājs – izvēlies Toyo riepas!

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444