P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Sailwin riepas

Tiek rādīti visi 9 rezultāti

225/75R16C Sailwin Freimile A/S 121/120R

Sailwin- tautas iecienīti riepu modeļi par zemāku cenu!

Kā jau mēs zinām, lielākā daļa budžeta sektora riepu tiek ražots Ķīnā. Kvalitātes ziņā daudz neatpaliekot no vidējās un pat premium klases, Ķīnā ražotās budžeta klases riepas piedāvā daudz zemāku cenu. Iegūstot virkni kvalitātes atzinumu un pat Vācijas TÜV sertifikātu, pēdējo desmit gadu laikā tās ir iekarojušas pasaules un arī Latvijas tirgu! 

Sailwin riepas tiek ražotas kopējā rūpnīcā ar tādiem atpazīstamiem brendiem kā iLink, Grenlander un Fronway. Pieredzējuši inženieri un ekonomisti darbojas Sailwin rūpnīcas izpētes centrā, lai nāktu klajā ar inovatīviem risinājumiem un jaunām tehnoloģijām, paaugstinot riepu drošību un uzlabojot to veiktspēju. Tāpēc, lai arī Sailwin zīmols ir pavisam jauns, tā riepu klāstā atrodamas riepas, kas izstrādātas kā jau iepriekš populāru modeļu uzlabotas versijas- iLink l-Snow 96 un Roadmarch Snowrover 868 un pat Sailun WST2 LT! Kopējais rūpnīcā saražoto riepu skaits ik gadu sasniedz 24 miljonus riepu.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Sailwin riepu ražošanā izmantotās tehnoloģijas

Vadoties pēc jaunākajiem riepu industrijas trendiem, Sailwin riepas tiek darinātas no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas vienmēr bagātināts ar virkni elastromēru, liekot riepām saglabāt elastību plašā temperatūru diapazonā un padarot tās nodilumizturīgākas. Tas ir būtiski, jo elastīgas riepas daudz labāk veido saķeri ar ceļa virsmu. Ņemot piemēru no tādiem premium klases režotājiem kā Nokian un Bridgestone, Sailwin riepu protektoros tiek blīvi izvietoti vairāki tūkstoši 3D vai zāģveida lameļu, ar mērķi uzlabot saķeri ar ledu. Ar 3D modelēšanas tehniku tiek projektētas attīstītas riepu drenāžas kanālu sistēmas, padarot riepas aero un hidro-dinamiskas. Ūdens un nokrišņu novade no kontakta virsmas ir svarīga, jo sausa riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļa virsmu. 

Sailwin ienākšana Latvijas tirgū

MMK Riepu Centru pieredzējušie speciālisti ievērojuši, ka Latvijas autobraucēji bieži izvēlas budžeta klases riepas, kuras veiktspējas ziņā no vidējās vai premium klases atpaliek vien nedaudz, bet cenas ziņā-  ir par līdz pat 70% lētākas. Sailwin riepas šoruden Latvijas tirgū nāk ar ziemas riepu kolekciju, kuras modeļi izceļas ar īpaši pievilcīgu cenas/veiktspējas attiecību. Piedāvājumu klāstā atrodamas ziemas, vasaras, vissezonas un arī komerctransporta riepas.

 

Kādas ir klientu atsauksmes par Sailwin riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Sailwin riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajos riepu testu un atsauksmju portālos, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Sailwin riepu plusi:

  1. Riepu izgatavošana izmantots augtas kvalitātes, elastromēriem bagāts, gumijas maisījums.
  2. Lieliska cenas/veiktspējas attiecība.
  3. Riepu dizains balstīts uz veiksmīgiem iLink, Grenlander, Roadmarch un Sailun modeļiem.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere visdažādākajos apstākļos.
  5. Lieliski rādītāji uz slapja asfalta.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
  7. Daudzi produkti ir aprīkoti ar stiprinātiem bortiem, kas ir ļoti noderīgi pie Latvijas ceļu stāvokļa!
  8. Plašs izmēru skaits, riepas piemērotas vieglajiem auto, krosoveriem, apvidus auto jeb SUV un pat komerctransportam.
  9. Ļoti plašs sortiments, kas aptver visas sezonalitātes.
  10. Sailwin riepas ir lieliska un ekonomiska alternatīva Sailun, Antares, Goodride, Westlake, Rovelo, Nankang un daudziem citiem.

Secinājumi

MMK Riepu Centru speciālisti prognozē, ka Sailwin riepas līdz ar 2020. gada ziemas sezonu iekaros Latvijas tirgu, pateicoties kvalitatīviem izstrādes materiāliem, tam, ka riepas tiek balstītas uz jau pazīstamiem un atzītiem modeļiem, kā arī zemajai cenai. Sailwin klāstā atradīsies piemērota riepa jebkādam braukšanas stilam un visu izmēru transportlīdzekļiem- sākot ar piekabi un beidzot ar lielu apvidus auto Šī zīmola riepas uzrāda budžeta klasei salīdzinoši augstus veiktspējas rādītājus, jo zīmols iegulda milzīgus resursus zinātniskajā izpētē. 

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444