P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Goodride riepas

Tiek rādīti 1–40 no 411 rezultātiem

185/60R15 Goodride All Season Elite Z-401 88H XL DOT

GOODRIDE– KVALITĀTES ZĪME

Goodride riepas kā zīmols pirmo reizi parādījās 1958. gadā. Savas darbības gaitā uzņēmums ir nemitīgi paplašinājis savu produktu klāstu, uzsākot izstrādāt un ražot Goodride riepas arvien plašākam transportlīdzekļu klāstam. Goodride riepas tiek ražotas radiālās kravas transportam, pasažieru automašīnām, motocikliem, industriālo iekārtu transportlīdzekļiem un pat velosipēdiem.

Jebkuram no mums, uzņēmuma plašā produktu klāsta un lielo ražošanas apjomu dēļ, visticamāk, ik pa laikam sanāk atrasties transportlīdzekļos, kas ir aprīkoti ar šī Goodride riepām. Kopumā uzņēmuma produktu sarakstā ir vairāk nekā 2000 preču. Kā jau varam noprast, uzņēmums darbojas plašā spektrā un šobrīd kopējā ražotņu jauda ļauj izgatavot 8 miljonus radiālo Goodride riepu un 2,5 miljonus metāla kordu riepu (novecojis, bet joprojām izmantots dizains). Papildus Goodride saražo 60 miljonus velosipēdu riepu un 2 miljonus metru gumijas kameru. Visiem Goodride produktiem ir piešķirti starptautiski kvalitātes sertifikāti. Tie ir DOT sertifikāti, ECE sertifikāti un INMETRO. 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Vēl jo vairāk – Goodride riepu kvalitāti apstiprina starptautiskais sertifikāts ISO / TS16949. Plašais produktu klāsts un starptautiski atzītā kvalitāte ir iemesls, kāpēc daudzos gadījumos MMK Riepu centra speciālisti ieteiktu tieši Goodride riepas kā uzticamu sabiedroto, kas piemērots Latvijas ceļiem.

Goodride riepu klienti novērtē plašo uzņēmuma pieredzi un uzticas tā spējai radīt izcilas kvalitātes produktus. Jomas speciālisti un transportlīdzekļu ražotāji uzticas Goodride riepām un uzskata Goodride zīmolu par kvalitātes zīmi. Daudzi auto un velo produktu ražotāji pasaulē izvēlas Goodride riepas kā standarta riepas saviem produktiem pie pārdošanas, jo vēlas, lai Goodride riepu labā slava papildinātu viņu produkta pievilcību un vērtību.

GOODRIDE VASARAS RIEPAS

Uzņēmums ražo lielu skaitu vasaras riepu. Dažas no tām ir RP28; SA37; SU318; SP06. Vasaras riepu protektoram ir raksturīgs asimetrisks raksts. Tieši šāds risinājums garantē augstu saķeri un stabilitāti uz slapjiem ceļiem, īpaši domājot par lielu ātrumu. Platāka kontakta laukuma virsma nodrošina stabilitāti uz ceļa. Tas ir īpaši svarīgi, ja ikdienā sanāk daudz laika pavadīt garos pārbraucienos. Goodride riepu dziļās ūdens rievas un padziļinājumi protektorā nodrošina ātru ūdens novadīšanu. Riepas sānu plecs ir dizainēts izturīgāks, tāpēc automašīna ir stabila neatkarīgi no ātruma. Orģināls un novatorisks protektora zīmējums palīdz aizsargāt automašīnu no akvaplanēšanas. Asimetriski izvietoti Goodride riepu protektora bloki samazina troksni kustības laikā. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka Goodride vasaras riepas ikvienam klientam, kuram ir būtiski šie produkta dizaina aspekti un kuru automašīnas lietošanas paradumi prasa augstas kvalitātes uzticamas riepas.

Atkarībā no modeļa un dizaina veida, Goodride riepas tiek iedalītas pēc komforta un nodilumizturības. Pilsētas ceļiem un šosejām paredzēti vieni modeļi, savukārt bezceļiem pavisam citi. Tik skaidrs riepu sadalījums palīdz izvēlēties optimālāko variantu automašīnai. Jāņem vērā, ka jebkura veida riepu pareizas lietošanas pamatnoteikums ir vienmēr uzturēt optimālu spiedienu. Pārāk zems vai pārāk augsts spiediens veicina ātru riepu nodilumu, sliktu automašīnas manevrēšanas spēju un nestabilitāti uz ceļa.

GOODRIDE RIEPAS VISĀM SEZONĀM JEB M+S

Šo Goodride riepas sekciju pārstāv modeļi SL366, SL369, SW602 un citi. Šādām riepām ir rupji bloki un platas novadrievas, kas ir ideāli piemērotas gan vasaras sezonai, gan ziemām. Blīvāka protektora struktūra ir izturīga pret caurduršanu, griezumu un nodrošina maksimālu kustības stabilitāti. Ar plašu atstatumu izvietoti protektora bloki nodrošina labu caurgājamību bezceļa apstākļos ziemā un vasarā. Izturīgi borti garantē automašīnas stabilitāti un uzticamību. Dažām vissezonas riepām ir metāla kordu uzbūve, tāpēc tām ir spēcīga centrālā daļa, blīvs protektors un gumijas sastāvs ir izturīgs pret nodilumu, lai nodrošinātu to lietošanas ilglaicību, tāpēc šādas riepas var izmantot ne tikai personīgajām, bet arī komerciālajām automašīnām.

Latvijas apstākļos gadā ir vairāki mēneši, kad patērētāji nav pārliecināti par izvēli starp ziemas un vasaras riepām. Rudenī nav skaidrs, kad ir gudri mainīt vasaras uz ziemas riepām, bet pavasarī nevar saprast, kad beigsies salnas, un vai ir pareizais laiks mainīt ziemas riepas uz vasaras ir riepām. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka vissezonas Goodride riepas kā labu alternatīvu riepu maiņai sezonas beigās. Lai gan pastāv priekšstats, ka vissezonas riepas nav tik drošas ziemā un tās ātrāk zaudē kvalitāti vasaras laikā, Goodride vissezonas riepas ir maksimāli piemērotas abām sezonām un būs labi derēs patērētājiem ikdienas lietošanā gan ziemā, gan vasarā, neietekmējot drošību un riepu ilgtspēju.

GOODRIDE ZIEMAS RIEPAS

Goodride ziemas riepu dizainā ir raksturīgi asimetriski bloki, kas sastāv no zigzaga formas drenāžas rievām. Šāds risinājums Goodride riepām nodrošina lielisku saķeri ar ceļu, kā arī labu sniegumu, bremzējot uz slidena vai sniegota ceļa. Īpaši izstrādāta protektora bloku izvietojuma tehnoloģija samazina troksni braukšanas laikā. Dažām ziemas riepām ir V veida protektors, kas gādā par trokšņa samazināšanu un stabilitāti, braucot vai pagriežoties. Goodride riepas ziemai ir izgatavotas no speciālas gumijas, kas zemā temperatūrā nesasalst.

Goodride riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Goodride riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Goodride, starp Āzijas riepu ražotājiem, nu jau ieguvis atpazīstamību dažādās pasaules valstīs. Vairāki to produkti ir dizainēti tieši Skandināvijas klimata zonai, kas sevī iekļauj arī Baltijas valstis. Ražotājs piedāva plaša spektra vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Interesanti, bet Goodride riepas tiek ražotas ar identiskiem modeļiem zem vēl viena Latvijā zināma nosaukuma Westlake. Šādu praksi piekopj vairāki riepu ražotāji. Pētījumi liecina, ka riepa, kas, piemēram, Indijā tirgojās lieliski, ar tādu pašu nosaukumu Eiropā negūst panākumus.  Goodride riepas ar lepnumu pārstāv budžeta klases segmentu, jo, lai kādai klasei tas arī piederētu, tas vienmēr tiecas pēc perfektuma.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties GOODRIDE riepas, kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie GOODRIDE riepu plusi:

  1. Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam (der gan vasaras, gan ziemas apstākļos),
  2. augsta bortu uzbūves kvalitāte, salīdzinoši augsta triecienizturība,
  3. degvielas ekonomija, zemāka rites pretestība kā vidēji,
  4. vidēji mīksts gumijas sastāvs,
  5. laba vadāmība dažādos laika apstākļos, arī uz sniega un ledus,
  6. droša braukšana arī vasaras apstākļos (nav pārāk mīksts gumijas sastāvs),
  7. drošas riepas sānslīdēs,
  8. salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš,
  9. klusas riepas.

MMK Riepu centros pieprasītākie Goodride ražotāja vasaras modeļi ir Goodride RP28  un Goodride SA37. Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Jāsaka, ka MMK riepu centru pieredzētais rāda, ka GOODRIDE riepas izvēlas galvenokārt to pievilcīgās cenas dēl. Tomēr, vasaras modeļi ir diezgan sportiska izskata un riepu protektora dizains arī ir veidots sportisks. Šo riepu salīdzinoši bieži izvēlas autosportisti, kas neplāno ar šīm riepām braukt vairāk kā vienu sezonu. Kā viens no iemesliem varētu būt riepu nodilumizturība, jo jaunākie modeļi ir veidoti kā augstas veiktspējas riepas.

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Goodride SW618 un Goodride SW608 – kvalitatīvas, budžeta klases ziemas riepas, vairāki no GOODRIDE ziemas modeļiem ir veidoti pēc Skandināvijas mīkstā sastāva riepu līdzības. SW618 modelis ir viens no tiem, lētas ziemas riepas optimālam sniegumam, kuras var izmantot arī kā vissezonas riepas. Modelis SW608 ir principā populārākais GOODRIDE ziemas modelis. Kvalitatīva riepa, kas daļēji saistīts ar ziemeļamerikas riepu ekspertu piesaisti šī modeļa dizainēšanā.

MMK Serviss rekomendē kā labu, Latvijas apstākļos pārbaudītu budžeta klases riepu, kas attiecībā pret cenu sniedz optimālu sniegumu.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444