P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies Sava Auto Diskus

MMK PLAŠĀKĀ DISKU IZVĒLE RĪGĀ

BMW diski

Labākās cenas BMW Diskiem Rīgā un Plašākais BMW disku klāsts Uz Vietas. Bezmaskas montāžā pērkot riepas un diskus. Piedāvājma diskus visām populārākajām auto markām – BMW,  Mercedes, Audi, Volvo, Toyota,  Volkswagen un vēl daudzām citām.

Tiek rādīti 1–40 no 144 rezultātiem

BMW lieto disku galerija

BMW diski ir populārs aftermarketa uzlabojums auto entuziastiem, kas vēlas uzlabot savu BMW spēkratu izskatu un veiktspēju. Šie diski ir speciāli izstrādāti, lai derētu BMW automobiļiem, un tie nāk dažāda izmēra, stila un krāsu variantos.

Viens no galvenajiem ieguvumiem, uzstādot BMW diskus, ir to radītais vizuālais iespaids par transportlīdzekli. BMW diski parasti ir veidoti ar stilīgiem un unikāliem rakstiem, kas palīdz automobilim piešķirt agresīvāku un sportiskāku izskatu. Lietie diski nāk arī visdažādākajos stilos un izskatos, arī matēti melnā, glancēti melnā, sudraba, hroma un divās un par trīs krāsās, ļaujot auto īpašniekiem pielāgot savam BMW stilam.

Taču BMW disku priekšrocības sniedzas tālāk par tikai estētiku. Jaunus disku komplektus var arī uzlabot transportlīdzekļa darbību un gaitas īpašības. BMW diski ir veidoti ar viegliem materiāliem, piemēram, alumīniju, magniju un oglekļa šķiedru, kas palīdz samazināt automobiļa neatsperīgo svaru. Šāds svara samazinājums uzlabo automobiļa paātrinājumu, bremzēšanu un vadāmību, padarot to atsaucīgāku uz ceļa.

Vēl viena BMW disku priekšrocība ir to izturība. Šie diski ir veidoti tā, lai izturētu skarbus braukšanas apstākļus, tostarp nelīdzenus ceļus, bedrītes un ekstremālu temperatūru. BMW diski ir arī izturīgas pret koroziju, kas palīdz ar laiku saglabāt savu izskatu un veiktspēju.

Izvēloties BMW diskus, svarīgi izvēlēties savam spēkratam piemērotāko izmēru. Disku izmērs ietekmēs automobiļa kopējo veiktspēju un darbību. Lielāki diski uzlabos automašīnas darbību un piešķirs tai agresīvāku izskatu, taču tie var ietekmēt arī braukšana kvalitāti un degvielas ekonomiju. Ir svarīgi konsultēties ar profesionālu uzstādītāju vai mehāniķi, lai noteiktu savam BMW ideālo disku izmēru.

Mēs piedāvājam plašu BMW disku klāstu, lai apmierinātu klientu vēlmes un nodrošinātu augstāko kvalitāti. Šeit ir neliels saraksts par pieejamajiem BMW disku izmēriem:

  1. BMW diski R16 – Šie diski ir izcilas izvēles ikdienas braucieniem, piedāvājot labu kompromisu starp komfortu un vadāmību. R16 izmēra diski ir piemēroti gan ziemas, gan vasaras riepām, nodrošinot stabilitāti un ilgstošu ekspluatāciju.
  2. BMW diski R17 – R17 izmēra diski ir populāri starp autovadītājiem, kuri vēlas uzlabot savas automašīnas izskatu un uzlabot vadāmību. Šie diski nodrošina labāku saķeri un reakciju uz ceļa apstākļiem, īpaši pieaugot ātrumam.
  3. BMW diski R18 – Lielāki diski nodrošina izcilāku saķeri un vadāmību, kā arī uzlabotu automašīnas estētiku. R18 izmēra diski ir ideāli piemēroti sportiskākam braukšanas stilam un izceļas ar savu dizainu.
  4. BMW diski R19 – R19 diski ir augstākās klases izvēle, kas paredzēti entuziastiem un automašīnu cienītājiem. Šie diski nodrošina izcilu vadāmību un saķeri ar ceļa virsmu, uzlabojot automašīnas ātruma veiktspēju un sniedzot nevainojamu dizainu.

Pieejami arī:

Noslēgumā BMW diski ir populārs un praktisks ieguldījums BMW entuziastiem, kas vēlas uzlabot savu spēkratu veiktspēju un izskatu. Tie piedāvā dažādas priekšrocības, tostarp uzlabotu vadāmību, izturību un stilu. Tā kā ir pieejama plaša izmēru, stilu, krāsu un materiālu izvēle, BMW diski piedāvā lielisku veidu, kā pielāgot savu BMW un izcelt to uz ceļa.

Sazinies un mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko disku izmēru, kas atbilst jūsu automašīnas prasībām un vēlmēm.