P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 60 uz kompl.
Atlaide
Pieejams

235/55R19 Kormoran SUV Summer 105Y XL (Michelin)

Kategorija:

SKU: TS2355519Kormo-E17743

Kormoran SUV Summer ir vasras riepu modelis, kurš tiek uzstādīts SUV klases automobiļiem. Šis riepu modelis pieder Highway Terrain (H/T) kategorijai, kura nodrošina kombinētu veiktspēju gan uz asfaltētiem, gan zemes un lauku ceļiem. Šo riepu modeli piedāvā teju visos populārajos izmēros, sākot no R15 līdz pat R20.

Cena

Original price was: €127.00.Current price is: €112.00.

/1gab.
448.00/4gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

2-4 dienas
pēdējie 4 gab.

Citā noliktavā

Pieejams 2-4 dienu laikā

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Platums

235

Augstums

55

Diametrs

R19

Ražotājs

Kormoran

Slodzes indekss (Li)

105

Ātruma indekss (Si)

Y XL (max 300 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

71

Modelis

Kormoran SUV Summer

Riepas rādītāji

Apraksts

Kormoran SUV Summer ir vasras riepu modelis, kurš tiek uzstādīts SUV klases automobiļiem. Šis riepu modelis pieder Highway Terrain (H/T) kategorijai, kura nodrošina kombinētu veiktspēju gan uz asfaltētiem, gan zemes un lauku ceļiem. Šo riepu modeli piedāvā teju visos populārajos izmēros, sākot no R15 līdz pat R20.

Kormoran Summer SUV galvenās iezīmes:

– samazināts akvaplanēšanas risks pat braucot lielā ātrumā;

– palielināts saķeres laukums un uzlabota saķere, pateicoties jauniem ražošanas materiāliem;

– palielināta nodilumizturība un riepas kalpošanas ilgums;

– uzlaboti degvielas ekonomijas rādītāji nodrošina mazāku degvielas patēriņu.

Zems akvaplanēšanas risks

Starp protektora raksta blokiem izvietotas 4 platas un padziļinātas gareniskās ūdens novadīšanas rievas jeb drenāžas kanāli. Pateicoties šīm rievām, tiek uzlaboti saķeres rādītāji (uzsākšana/ manevrēšana/ bremzēšana) un ūdens ar lielu efektivitāti tiek novadīts. Papildus kanāli riepas malas daļā turpina ūdens novadīšanu uz malām. Zems akvaplanēšanas risks pat pārvietojoties lielos braukšanas ātrumos.

Protektora raksts, kas palielina saķeres laukumu

Ja paskatās uz riepu sānu projekcijā, var pamanīt protektora formas sarežģītību. Riepas protektora centrālā daļa ir gandrīz plakana un riepas malas daļas ir ievērojami noliektas attiecībā pret vertikālo asi. Šāda veida dizains ļauj ievērojami palielināt saķeres laukumu, padarot to platāku.  Tas samazina slodzi uz protektora darba virsmu un ir daudz mazāk pakļauts nodilumam. Kontaktlaukuma palielināšana pozitīvi ietekmē saķeri un vadāmību.

Lieliska kvalitāte un uzlabota izturība

Riepas veidošanā liela uzmanība tika pievērsta drošības nodrošināšanai (nevēlama riepu pārsišana bedrēs vai saplēšana uzbraucot uz apmales). Lai to izpildītu, riepas uzbūvei ticis pievienots no sintētiskiem materiāliem veidots papildu kords, kas palielina riepas izturību un, līdz ar to, arī protektora noturību pret caurumiem un griezumiem. Sānu malas tiek aizsargātas ar daudzām “vertikālām ribām”. Tās pasargā riepu no mehānisku bojājumu rašanās saskarē ar apmalēm un asām ceļa malām.

Degvielas ekonomija

Ņemot vērā ka riepas modelis ražots tieši SUV klases automašīnām, Kormoran SUV Summer ir salīdzinoši vieglas riepas. Izmantojot mūsdienu sintētiskos materiālus, nesamazinot riepas izturību vai veiktspēju, ir panākts samazināts riepas svars. Vieglākas riepas samazina slodzi, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu. No šiem materiāliem veidoti arī riepas uzbūves nesošie elementi. Turklāt tika izmantotas progresīvas korda uztīšanas metodes, kas atšķiras ar augstu pavedienu izvietojuma blīvumu. Nozīmīgi samazinot riepas svaru, tiek ietekmēts riepas uzsilšanas laiks. Viegla riepa ātrāk uzsilst kustībā, kas rezultējas papildu degvielas ekonomijā.

*Uzmanību: Uz vasaras riepu sānu bortiem var būt apzīmējums M+S. Šis apzīmējums nenozīmē, ka tās ir M+S riepas un nav paredzēts ekspluatēt Latvijas ziemas apstākļos, bet gan tikai vasaras sezonā! Sīkāk par šo un citiem apzīmējumu droši jautājiet

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 235/55R19 Kormoran SUV Summer 105Y XL (Michelin) veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu