P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

225/65R17 Toyo Open Country A/T Plus 102H

Kategorija:

SKU: TS2256517TOYO-L4569

Toyo Open Country A/T Plus visurgājēju riepas tika izveidotas ar fokusu uz Eiropas riepu tirgu. Nav brīnums, ka tieši tāpēc Eiropas autovadītāju paradumi un vēlmes tika īpaši ņemtas vērā riepu izstrādes procesā. Atšķirībā no daudziem citiem bezceļu auto riepu modeļiem, Toyo Open Country A/T Plus spēj nodemonstrēt labu vadāmību gan uz asfaltētiem gan jebkura cita neasfaltēta seguma. Parasti šī tipa riepām ir problēmas uz asfalta.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

All Terrain, Vasaras

Platums

225

Augstums

65

Diametrs

R17

Ražotājs

Toyo

Slodzes indekss (Li)

102

Ātruma indekss (Si)

H (max 210 km/h)

Degvielas patēriņš

D

Saķere uz mitra seguma

D

Trokšņu līmenis Db

70

Modelis

Toyo Open Country A/T Plus

Riepas rādītāji

Apraksts

Toyo Open Country A/T Plus visurgājēju riepas tika izveidotas ar fokusu uz Eiropas riepu tirgu. Nav brīnums, ka tieši tāpēc Eiropas autovadītāju paradumi un vēlmes tika īpaši ņemtas vērā riepu izstrādes procesā. Atšķirībā no daudziem citiem bezceļu auto riepu modeļiem, Toyo Open Country A/T Plus spēj nodemonstrēt labu vadāmību gan uz asfaltētiem gan jebkura cita neasfaltēta seguma. Parasti šī tipa riepām ir problēmas uz asfalta.

Toyo Open Country A/T Plus galvenās iezīmes

+ pateicoties simetriskajam protektora dizainam, kas ir efektīvs jebkura veida ceļa segumam, riepām ir universāls pielietojums;
+ protektors, kas sadalīts zonās atkarībā no to funkcionalitātes, uzlabo riepas braukšanas veiktspēju, neatkarīgi no ceļa seguma un nekaitējot viena otrai;
+ riepas skelets, kas pastiprināts ar papildus metāla un neilona auklām, nodrošina riepas uzticamību bezceļa apstākļos.

Plaša pielietojamība

Šīs riepas daudzpusība lielā mērā ir saistīta ar simetriska protektora dizaina izmantošanu. Tāpat kā vairākiem citiem Toyo vieglo automašīnu modeļiem, protektors ir sadalīts vairākās funkcionālās zonās. Protektora ārējās malas, kur šķērseniskā virzienā izvietoti daudz platu plecu bloku, nodrošina uzticamu vadāmību uz neasfaltētiem ceļu segumiem. Īpaši labi varam to novērot mālainā un smilšainā augsnē ar samazinātu nestspēju. Uz šādas virsmas plecu bloki darbojas kā stiprinājumi.

Savukārt protektora centrālā daļa veic pavisam citas funkcijas. Šo funkciju pamatuzdevumi sastāv no stabilas vadāmības, bremzēšanas veiktspējas un akustiskā komforta nodrošināšanas. Kā risinājums šo uzdevumu atrisināšanai ir trīs visaptverošas protektora bloku rindas, kas pazīstamas kā “ribas”. Attālums starp rindā novietotiem blokiem ir minimāls, un tie ir masīva izmēra, kas palielina kontakta vietas laukumu un novērš deformācijas kustības laikā. Papildus izmantots bloku izvietojums ar nobīdi, attiecībā vienam pret otru, kas samazina rezonanses trokšņa risku un palielina akustisko komfortu. Galvenokārt automašīnas iekšpusē.

Unikāls gumijas sakausējums

Speciāli šim modelim tika izstrādāts jauns protektora gumijas maisījuma sastāvs. Galvenais jaunieviesums ir polimēru parādīšanās. Ķīmisko vielu komplekss ar nosaukumu Long Life, kas mijiedarbojoties ar citiem komponentiem molekulārā līmenī, nodrošina savienojumam paaugstinātu stiepes un vilces izturību. Šī savienojuma ieguvumus varam novērot braucot lielā atrumā, protektors ir elestīgs un nedeformējas lielā centrbēdzes spēka ietekmē kā arī, braucot pa ceļiem ar nelīdzenu, akmeņainu segumu, riepa, pēc saskares ar izcilni – nedeformējas.

Jāpiebilst, ka riepas gumijas sastāvā joprojām ir augsts silīcija dioksīda līmenis. Jauno polimēru izmantošana nodrošina gumijas savienojuma vienmērīgumu. Tas ļauj riepai burtiski pielipt pie mitras virsmas, cieši pieguļot pat vismazākajiem izciļņiem.

Viegla, bet izturīga riepa

Augsto riepu veiktspēju lielā mērā nodrošina optimizētā skeleta un borta malu uzbūve. Tie tika ievērojami pastiprināti ar papildus kordiem. Pateicoties sintētisko materiālu izmantošanai un uzlabotajām tinumu metodēm, kordu uzlabošana neradīja ievērojamu riepu svara pieaugumu. Toties krietni uzlaboja kravnesību un izturību pret triecieniem. Šo konstruktīvo elementu uzlabojumi bija tik ievērojami, ka vairākās valstīs Japānas ražotājs šim modelim piedāvā pagarinātus garantijas periodus.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 225/65R17 Toyo Open Country A/T Plus 102H veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu