P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 88 uz kompl.
Atlaide

215/70R16 Cordiant Comfort 2 104T

Kategorija:

Cordiant Comfort 2 vasaras riepa ir paredzēta vieglajām automašīnām, kas pārsvarā pārvietojas pa galvenajiem un reģionālajiem valsts ceļiem kurus klāj asfaltēts segums. Šo modeli raksturo augsta komforta pakāpe braucot, drošība uz sausa un slapja ceļa.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Ražotājs

Cordiant

Modelis

Cordiant Comfort 2

Platums

215

Augstums

70

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

104

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

71

Riepas rādītāji

Apraksts

Cordiant Comfort 2 vasaras riepa ir paredzēta vieglajām automašīnām, kas pārsvarā pārvietojas pa galvenajiem un reģionālajiem valsts ceļiem kurus klāj asfaltēts segums. Šo modeli raksturo augsta komforta pakāpe braucot, drošība uz sausa un slapja ceļa. Cordiant riepas pielīdzināmas vidējās vai pat klases Hankook, Kleber, Debica, Kumho u.t.t un vien minimāli atpaliek no Yokohama, Toyo un daudziem citiem riepu ražotājiem.

Cordiant Comfort 2 galvenās iezīmes

– 2 slāņu protektors nodrošina mīkstu un komfortablu braukšanu un sportisku vadītspēju; – izturīgs gumijas sastāvs aizsargā riepu pret plīsumiem un griezumiem; – īpaši laba stabilitāte uz ceļa, pateicoties palielinātajam saķeres laukumam. * Uzmanību: dažas vasaras riepas var būt marķētas ar M+S apzīmējumu, bet praktiski ar sīm riepām ieteicams braukt tikai siltajos mēnešos. 

2 slāņu protektors

Riepas ārējā daļa, kas saskaras ar ceļa segumu, ir izgatavota no elastīgas gumijas. Tā absorbē, no maziem nelīdzenumiem uz ceļa, radītos triecienus, pateicoties kam tiek nodrošināta mīkstāka braukšana. Savukārt protektora iekšējā daļa izgatavota no stingrāka gumijas maisījuma. Tā veic vairākas funkcijas. Vienmērīga spiediena sadalīšana riepas iekšpusē nodrošina degvielas ekonomiju un vienmērīgu protektora dilšanu. Tiek nodrošināta labāka vadāmība un stabilitāte pie braukšanas lielākā ātrumā. 

Salikta riepas konstrukcija

Saliktā konstrukcija atrodas tieši zem protektora. Tā ārējā daļa ir izgatavota no neilona kordiem, bet iekšējā – no tērauda kordiem. Abas šīs daļas tiek salīmētas kopā ar spirālveida uzlīmi, bez jebkādiem šuvumiem vai salaidumiem, kas pārklājas. Šāda riepas uzbūve nodrošina vairākas priekšrocības. Pirmkārt, vienmērīga spiediena sadalīšana riepas iekšpusē. Otrkārt, tā ir spēja saglabāt sākotnējo riepas formu braukšanas laikā (strauja uzsākšana, bremzēšana, asi pagriezieni). Rezultātā uzlabojas vadāmība, automašīna ir daudz stabilāka un ir ātrāka, precīzāka reakcija uz stūres kustībām. Turklāt divkāršais gumijas sastāvs būtiski palielina riepas aizsardzību pret plīsumiem vai iespējamas pārsišanas.

3D modelēšana

Riepa tiek izstrādāta, izmantojot 3D modelēšanu. Šī tehnoloģija ļauj optimizēt protektora dizainu un izvēlēties efektīvākos materiālus.

Stabilas saķeres īpašības

Optimizēts protektora raksts un forma. Būtiski palielināts riepas saķeres laukums ar ceļu. Šī saķeres laukuma forma līdzinās kvadrātam. Līdz ar ko tiek nodrošinātas ne tikai labākas saķeres īpašības, bet arī tiek panākta stabilitāte jebkurā braukšanas režīmā. *Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Cordiant Comfort 2 – vidējās klases riepas ar premuim kvalitātes iezīmēm. Pieejams abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 215/70R16 Cordiant Comfort 2 104T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu