P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

195/65R15 Toyo Proxes CF2 95H XL

Kategorija:

SKU: TS1956515TOYO-L3067

Toyo Proxes CF2 ir vasaras riepu modelis tika dizainēts kā iepriekš izlaistās Toyo Proxes CF modernizētā versija. Paši ražotāji šo jaunās paaudzes līniju pozicionē kā ātrgaitas automašīnu vasaras riepu uzlabotu versiju, tomēr jāņem vērā fakts, ka šī riepu modeļa ātruma indekss ir 240 km/h. Augsta veiktspēja ikdienā.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Platums

195

Augstums

65

Diametrs

R15

Ražotājs

Toyo

Slodzes indekss (Li)

95

Ātruma indekss (Si)

H XL (max 210 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

B

Trokšņu līmenis Db

70

Modelis

Toyo Proxes CF2

Riepas rādītāji

Apraksts

Toyo Proxes CF2 ir vasaras riepu modelis tika dizainēts kā iepriekš izlaistās Toyo Proxes CF modernizētā versija. Paši ražotāji šo jaunās paaudzes līniju pozicionē kā ātrgaitas automašīnu vasaras riepu uzlabotu versiju, tomēr jāņem vērā fakts, ka šī riepu modeļa ātruma indekss ir 240 km/h. Augsta veiktspēja ikdienā.

  • Gumijas sastāvs. Šis modelis kalpoja kā izmēģinājuma trusītis momentā, kad Toyo investēja lielus līdzekļus jaunu gumijas maisījumu izstrādei, un jaunu riepu protektora dizaina meklējumos. Tas ātri piesaistīja superauto īpašnieku uzmanību. Pirmkārt, veidotāji palielināja silīcija komponenta procentuālo daudzumu maisījumā, kā rezultātā samazinājās rites pretestība. Tas savukārt panāca tendenci samazināties degvielas patēriņam. Gumijas sastāvam tika pievienoti  inovatīvi aktīvie piemaisījumi, kas ļāva uzlabot nodilumizturības rādītājus, kā arī palielināt riepas saķeres īpašības ar ceļa segumu.
  • Riepas konstrukcijas un dizaina iezīmes. Japāņu riepu ražotāja uzlabotajam modelim ir vairāk nekā viena atšķirība, ja to salīdzinam ar Toyo Proxes CF. Uzskaitot tikai nozīmīgākos, pirmkārt jāmin uzlabota ūdens un sakarsušā gaisa novade. Konkrēti šī sistēma sevi lieliski pierāda uz pielijuša ceļa, kur Toyo Proxes CF2 riepu saķere ar ceļa virsmu palielinās par 15%, ja salīdzinam ar iepriekšējās paaudzes riepām. Nākamā svarīgā iezīme ir spēja vienmērīgi izkliedēt svaru pa visu saskares vietas laukumu, kas veicina labu vadāmību, savlaicīgu paātrinājumu un ātru bremzēšanas reakcijas laiku.
  • Protektora iezīmes. Šī riepu modeļa protektora dizains lielā mērā veicina trokšņu absorbciju, kā arī garantē braukšanas komfortu lielā ātrumā ar izcilu stabilitāti un vadāmību. Platas gareniskās rievas samazina hidroplānošanas risku. Uzlabota protektora stingrība ir nodrošinājusi rites pretestības samazināšanos.

Toyo Proxes CF2 īpašības:

+ teicama darbība lielā ātrumā

+ ļoti labi rādītāji bremzēšanā uz mitra seguma – rādītājs “B”

+ zems degvielas patēriņš – ekonomijas rādītājs “C”  

+ dinamiska un droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma

+ ģeometriski precīza riepa 

+ salīdzinoši zema rites pretestība

+ protektora zīmējuma modelēšanā izmantotā 3D modelēšana ļāva panākt vienmērīgu slodzes sadalījumu un palielināt riepas nodilumizturību

+ stabilitāte pagriezienos un braucot pa nelīdzenu ceļa segumu

+ jaunie silīcija un polimēru komponenti gumijas maisījumā, uzlaboja saķeri, palielināja nodilumizturību un saīsināja reakcijas laiku uz stūres manevriem

+ augsta noturība pret akvaplanēšanu

+ labi pārdomāta ūdens novadīšanas sistēma uzlabo saķeres īpašības līdz pat 15% kā arī samazina akvaplanēšanas risku

+ ļoti labi trokšņu līmeņa rādītāji (klusas riepas) – 70 dB

+ lieliska atbildes reakcija uz stūres kustībām

*Uzmanību: Uz vasaras riepu sānu bortiem var būt apzīmējums M+S. Šis apzīmējums gan nenozīmē, ka tās ir piemērotas izmantošanai Latvijas ziemas apstākļos!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 195/65R15 Toyo Proxes CF2 95H XL veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu